MK Kuaför

E-posta Gönder

 • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

MK Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

MK Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

MK Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

MK Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

MK Kuaför Hakkında

Bir gelinin saçı ve makyajı en az gelinliği kadar önemlidir. Çünkü gelinliği tamamlayan şey, saç ve makyajdır. En önemli gününüzde bembeyaz gelinliğiniz içerisinde özensiz bir saç ve makyajla misafirlerinizin karşısına çıkmak istemezsiniz. Bu yüzden, düğününüzde saçınızı emanet edeceğiniz kuaför ve makyajınızı emanet edeceğiniz makyöz, oldukça tecrübeli ve güvenilir olmalı. Bu noktada MK Kuaför Antalya olarak ekibimiz ile birlikte pek çok gelin saçı ve makyajına imzamızı attık. Bizi seçen gelinlerimiz de buradan hep gülümseyerek ayrıldılar.

Düğününüzde doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için önceliğimiz, kesinlikle sizin ne düşündüğünüz. İlk olarak sizin fikirlerinize önem veriyoruz. Çünkü bu, sizin düğününüz ve hayalini kurduğunuz saçı ve makyajı taşırsanız mutlu hissedeceksiniz. Bunu çok iyi biliyor ve yaptığımız işlerde size danışmadan hiçbir şekilde hareket etmiyoruz.

Düğün gününüzde dilerseniz, düğün mekanınıza gelip orada size hizmet verebiliyoruz. Böylece, salondan düğün mekanına gidene kadar çıkacak herhangi bir aksiliğe karşı önlem almış oluyoruz. Bununla birlikte düğün gününüzde siz hariç, yakınlarınızdan 10 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Tüm aşamalarını fikir alışverişi yaparak yürüttüğünüz düğününüzde, en yakın arkadaşlarınızla beraber hazırlanma fırsatınız oluyor.

Makyajınızı ise, yine sizin istediğiniz tonlara göre planlıyoruz. Hafif ten makyajı ve yoğun göz makyajı isteyen gelinlerimize buna uygun olarak veya doğal tonlarda makyaj tercih eden gelinlerimize de toprak tonlarında renkler kullanarak makyajınızı tamamlıyoruz. Makyajın yüzünüze tam oturması ve gece boyu akmaması için öncesinde mutlaka iyi bir cilt temizliği yapıyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerin içeriği bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz MK Kuaför iletişim bilgileri ve daha detaylı hizmet bilgileri için bize ulaşmanız yeterli. Bunun için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

İletişim

 • Adres:

  Altınkum Mah. Anadolu Cad. No:39/A Kardeşler Apt. Konyaaltı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.