Kuaför Özlem Şenel

E-posta Gönder

  • Finike, Antalya.

Ekiple Tanışın

Kuaför Özlem Şenel Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Özlem Şenel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Özlem Şenel Sık Sorulan Sorular

Kuaför Özlem Şenel gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Özlem Şenel gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Özlem Şenel gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Özlem Şenel gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Özlem Şenel şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Özlem Şenel şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Özlem Şenel ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Özlem Şenel ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Özlem Şenel Hakkında

Antalya’da hizmet verdiğimiz Kuaför Özlem Şenel’de uzun zamandır çok sayıda gelini yaşamlarının en özel günleri arasında yer alan düğünleri için hazırlıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda tarzınıza en uygun modelleri bularak sorunsuz bir hizmet almanızı ve keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı istiyoruz.

Profesyonel, deneyimli ve uzman kişilerle bir arada çalıştığımız kuaför salonumuzda önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için gelinlerimizle özel olarak ilgileniyoruz. Düğünden önce bir görüşme ayarlayarak nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşuyoruz. Zevklerinizi, beğendiğiniz saç ve makyaj modelleriniz, gelinliğinizin görüntüsünü, düğün mekanınızı değerlendiriyoruz. Kendinizi en iyi hissedeceğiniz modelleri bulurken size destek olarak doğru yönlendirmelerde bulunmaya dikkat ediyoruz.

Güzellik ve bakımla ilgilendiğimiz için hijyene de oldukça önem veriyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerin bakımlarını düzenli olarak yaparak sağlığınızı önemsiyoruz. Dünyaca ünlü markaların kozmetik malzemelerini kullanarak kalıcılığı yüksek ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle birlikte sevdiklerinizi de ağırlayarak hazırlıklarınıza aynı anda başlıyoruz. Size eşlik edecek yakınlarınızı bize mutlaka önceden haber vermenizi istiyoruz çünkü biz de ekip sayımızı sizin yakınlarınıza göre ayarlıyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini yapabiliyoruz. Bunun için ister internette gördüğünüz bir görseli bize gösterebilir isterseniz de kataloglarımızdan modellere bakabilirsiniz. Her durumda sonucun harika olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınızı ve cilt yapınızı göz önünde bulundurarak doğru malzeme kullanımlarıyla size hizmet veriyoruz. Doğal ve sade makyajlardan yana olsak da isteğinize bağlı olarak simli ya da koyu renklerin yoğun olarak kullandığı makyajları da yapabiliyoruz.

Siz de Özlem Şener Finike Kuaför Salonu’nda hizmet almak ve ışıltınızla göz kamaştıracağınız bir görünüme kavuşmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.