Kuaför Özlem Şenel

E-posta Gönder

 • Finike, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Özlem Şenel Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Özlem Şenel Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Özlem Şenel Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Özlem Şenel Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Özlem Şenel Hakkında

Antalya’da hizmet verdiğimiz Kuaför Özlem Şenel’de uzun zamandır çok sayıda gelini yaşamlarının en özel günleri arasında yer alan düğünleri için hazırlıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda tarzınıza en uygun modelleri bularak sorunsuz bir hizmet almanızı ve keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı istiyoruz.

Profesyonel, deneyimli ve uzman kişilerle bir arada çalıştığımız kuaför salonumuzda önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için gelinlerimizle özel olarak ilgileniyoruz. Düğünden önce bir görüşme ayarlayarak nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşuyoruz. Zevklerinizi, beğendiğiniz saç ve makyaj modelleriniz, gelinliğinizin görüntüsünü, düğün mekanınızı değerlendiriyoruz. Kendinizi en iyi hissedeceğiniz modelleri bulurken size destek olarak doğru yönlendirmelerde bulunmaya dikkat ediyoruz.

Güzellik ve bakımla ilgilendiğimiz için hijyene de oldukça önem veriyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerin bakımlarını düzenli olarak yaparak sağlığınızı önemsiyoruz. Dünyaca ünlü markaların kozmetik malzemelerini kullanarak kalıcılığı yüksek ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle birlikte sevdiklerinizi de ağırlayarak hazırlıklarınıza aynı anda başlıyoruz. Size eşlik edecek yakınlarınızı bize mutlaka önceden haber vermenizi istiyoruz çünkü biz de ekip sayımızı sizin yakınlarınıza göre ayarlıyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini yapabiliyoruz. Bunun için ister internette gördüğünüz bir görseli bize gösterebilir isterseniz de kataloglarımızdan modellere bakabilirsiniz. Her durumda sonucun harika olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınızı ve cilt yapınızı göz önünde bulundurarak doğru malzeme kullanımlarıyla size hizmet veriyoruz. Doğal ve sade makyajlardan yana olsak da isteğinize bağlı olarak simli ya da koyu renklerin yoğun olarak kullandığı makyajları da yapabiliyoruz.

Siz de Özlem Şener Finike Kuaför Salonu’nda hizmet almak ve ışıltınızla göz kamaştıracağınız bir görünüme kavuşmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.