Antalya Catering Firmaları

Antalya davetlerinin vazgeçilmez catering firmaları Düğün.com'da! Organizasyonlarınızda lezzetleri ve sunumlarıyla fark yaratacak catering firmalarını incele ve kolayca fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Catering Firmaları
Tüm Şehirler Catering Firmaları

Düğününüz için Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün daveti için dışarıdan bir catering firması ile çalışmak istiyorsanız önceliğiniz davetli sayınızı belirlemek ve ardından da bütçenizi oluşturmak olmalıdır. Hazırladığınız bütçeye göre de menü içeriğini oluşturabilirsiniz. Örneğin, alakart menüler yerine açık büfe tercih ederseniz, catering şirketi ile çok daha uygun fiyata anlaşabilirsiniz. Bunun haricinde kokteyl ya da kokteyl prolange ise bir diğer uygun bütçeli menü seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bütçenize uygun konsepte karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken diğer önemli etken, firmanın size sunduğu yemek menüleri! Kullanılacak malzemelerin taze olmasına, mevsime uygun yiyecek menüsü hazırlanmasına ve sunuma dikkat edebilirsiniz. Özellikle taze ve doğal sebze, meyvelerin kullanıldığı, sağlıklı atıştırmalıkların olduğu bir menü, hem sizin hem de misafirlerinizin sağlığı açısından önemli olacaktır. Anlaşacağınız catering firması ile düğün öncesinde bir araya gelerek menü tadımı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece beğenmediklerinizi listeden çıkararak kendi menünüzü oluşturabilirsiniz. Son olarak dikkat etmeniz gereken önemli şeylerden bir diğeri de sözleşme maddeleri! Kontrat içerisinde mutlaka tüm detayların yer aldığından emin olmalısınız. Özellikle ücretli ve ücretsiz servislerin detaylarına sözleşmede açıkça yer verilmesi sizin açınızdan önemli olacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için “Düğünde Yiyecek ve İçecek Servisi Alırken Dikkat Edilecekler” adlı makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Antalya’da catering firması ararken yukarıda belirttiğimiz konuları göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ayrıca sayfa üzerinden beğendiğiniz firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de eklememizde fayda var.