Gelin Saçı ve Makyajı

Alanya Gelin Saçı ve Makyajı

2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alanya Kuaförleri ve Hizmetleri

Alanya, Türkiye'nin Akdeniz sahilinde yer alan popüler bir tatil beldesi. Alanya'da birçok kuaför salonu bulunuyor ve her biri kendine özgü hizmetler sunuyor. Bazı kuaförler; saç kesimi, boyama, perma ve saç stilisti hizmetleri sunarken, diğerleri ise cilt bakımı, makyaj, manikür ve pedikür gibi farklı işlemler de sağlıyor. Ayrıca kuaförler son trendleri takip ediyor.

Antalya kuaförleri son teknoloji saç ürünlerini kullanarak müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor. Alanya kuaförleri saçı güçlendirmek, parlaklık ve hacim kazandırmak için en iyi ürünleri sunarak sizlere hizmet veriyor. Müşterilerine sayısız saç ve cilt bakım hizmetleri sunan kuaförler, ihtiyaçlarınıza göre farklı saç modelleri ile makyaj tasarımlarını son derece profesyonel ve özenli bir şekilde yapıyor.

Alanya Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Antalya genellikle ortalama fiyat aralığına sahip kuaför salonlarına ev sahipliği yapıyor. Kadıpaşa Mahallesi'ndeki kuaförler ise genellikle uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Saray ise popülerliği nedeniyle kuaför fiyatlarında artış görülebilen bir bölge. Ancak yine de her bütçeye uygun fiyat listeleri sunan kuaför salonları da bulunuyor. Güller Pınarı ise fiyatlar açısından genellikle ortalamada seyreden bir bölge.

Antalya kuaförleri farklı fiyat seviyelerine uygun paketler sunuyor. Böylece bütçenize uygun bir seçenek bulmanız daha kolay oluyor. Ayrıca düzenli olarak gerçekleştirilen epilasyon kampanyalarından yararlanarak uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Merkez’deki bazı kuaförler de gelin paketleri hazırlayarak uygun fiyatlı ve eksiksiz hizmetler sunuyor. Kadıpaşa’da ise cilt bakımı indirimlerini takip ederek de makul fiyatlara anlaşma sağlayabilirsiniz.

Alanya’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Alanya Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Alanya en iyi kuaförleri saç tasarımı konusunda uzmanlaşmış durumda. Özel günlerinizde istediğiniz topuz, örgü veya dalgalı saç gibi isteklerinizi gerçekleştirirken, aynı zamanda bütün gün bozulmayacak bir gelin saçı tasarımı yapılıyor. Makyaj artistleri ise yüzünüzdeki en güzel özellikleri ortaya çıkarmak için özenle hazırlanmış bir makyaj yaparak düğün gününüzde harika bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Alanya'da bulunan bazı kuaförler, gelin saçı ve makyajı için aynı anda birkaç kişiye hizmet verebilecek kapasitede oluyor. Böylece hazırlık sürecini yakınlarınızla birlikte geçirebilirsiniz. Ayrıca kuaför salonları, dış çekimleriniz için de özel hizmetler sunuyor. Kadıpaşa Mahallesi'ndeki bazı kuaför salonları, gelinlik aksesuarları da bulunduruyor. Bu sayede aksesuar ihtiyacınız olduğunda kuaförlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Alanya Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Alanya kuaför salonlarında düğününüz için gelin saçı yaptırmak istiyorsanız, Kadıpaşa Mahallesi'ndeki kuaförlere 3-4 hafta öncesinde uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna göre fiyatların nasıl değiştiğini öğrenebilirsiniz. Basit bir model istediğinizde, genellikle fiyatlar uygunken; daha detaylı bir saç modeli talep ettiğinizde veya deneyimli bir saç stilistiyle çalıştığınızda fiyatlar bir tık yüksek oluyor.

Alanya gelin başı fiyatları, saç tasarımcısının popülerliği ve salonun deneyimine bağlı olarak değişebilir. Eğer Saray’da sade bir gelin saçı tercih ederseniz, kuaförler uygun fiyat seçenekleri sunabiliyor. Merkez’deki bazı saç tasarım yerleri, ek saç kullanımları için ek bir ücret talep etmeksizin, gelin saçınızın daha dolgun görünmesine yardımcı olabiliyor.

Alanya Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Alanya kadın kuaföründe gelinler için sunulan makyaj paketleri, değişiklik gösterebiliyor. Genellikle makyaj provası ücretli hizmetler arasında bulunuyor. Ancak Güneşli Meydan'ın çoğu kadın kuaförü gelin makyajı paketine bu hizmeti ücretsiz olarak dahil ediyor. Ayrıca kaş tasarımı, kirpik uzatma veya cilt bakımı gibi görünümünüzü iyileştirmeye yardımcı olan ekstra hizmetler için ek ücret talep edilebiliyor.

Antalya gelin makyajı hizmetleri, uzmanlar tarafından yüz tipinize ve elbisenize uygun bir makyaj önerisi sunarak gerçekleştiriliyor. Alanya güzellik merkezlerinde ışıltılı, doğal veya romantik bir görünüm isteğinize göre fiyatlar değişebiliyor. Merkez ve Güller Pınarı mahallelerinde daha sade ve doğal bir gelin makyajı istiyorsanız, daha uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz.

Alanya Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları