Tayfun Hair Studio

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın


Tayfun Hair Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Tayfun Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Tayfun Hair Studio Sık Sorulan Sorular

Tayfun Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Tayfun Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Tayfun Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Tayfun Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Tayfun Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Tayfun Hair Studio şehir dışında hizmet vermiyor.


Tayfun Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tayfun Hair Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tayfun Hair Studio Hakkında

Düğün gününüzde davetlilerinizin arasında güzelliğinizle parıldamanızın bir numaralı yolu iyi yapılmış bir saç ve makyajdan geçiyor. Bu nedenle biz Tayfun Hair Studio Antalya olarak düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunuyoruz.

Modernliği ve konforu birleştirdiğimiz oldukça geniş bir salonumuz bulunuyor. Bu salonumuzda işini severek yapan, profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti vermek için özenle çalışıyoruz. Size her anlamda kaliteli bir hizmet sunabilmek için salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerine yer veriyoruz. Kendimizi devamlı daha ileri taşımak için kullandığımız ekipmanlarda son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte oluyor, son trendleri yakından takip ediyoruz.

Saçlarınızı hazırlamaya başlamadan önce gelin saçınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından attığımız her adımda sizin isteklerinizi tam olarak karşılamak için özenle çalışmalarımıza başlıyoruz. Saçınızın doğal ışıltısını korumak için olabildiğince doğal içerikli saç ürünleri kullanıyoruz. Gelin saçınızın öncelikle yüz şeklinize ve gelinlik modelinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Dilerseniz saçınızda minik çiçek detaylarından, zarif taşlara kadar çeşitli aksesuarlar kullanarak, size farklı bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için tokalarla sıkıca tutturuyor ve kaliteli saç spreyleriyle güçlü bir şekilde sabitliyoruz.

Saçlarınızı her detayıyla içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra, profesyonel make up artistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın yüzünüzde kusursuz bir şekilde durması için, gözenek görünümünü yok eden kaliteli bir baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Göz alıcı güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyabilmeniz için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de Tayfun Hair Studio’yu tercih edip düğün günlerinde güzellikleriyle büyüleyen şanslı gelinler arasında yerinizi alabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Tayfun Hair Studio Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yeşilbahçe, 1450. Sk. 14/B, 07160 Muratpaşa/Antaly

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.