MUA Pushkar Olga

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

MUA Pushkar Olga Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

MUA Pushkar Olga Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

MUA Pushkar Olga Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

MUA Pushkar Olga Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

MUA Pushkar Olga Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelin olmanıza yardımcı olduğumuz MUA Pushkar Olga’da birbirinden güzel makyaj ve saç tasarımları yaparak sizi düğününüz hazırlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte çalıştığımız ve Antalya Muratpaşa kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz yerimizde rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğüne şahitlik edebilirsiniz.

Kurucumuz Rus asıllı Pushkar Olga tarafından kurulan markamızın çatısı altında uzun zamandır çok sayıda kadını düğünleri için hazırlıyoruz. Tecrübelerimiz doğrultusunda yüz hatlarına en çok yakışacak makyaj modellerini kolaylıkla tespit ediyoruz. Makyaj yapımı ağırlıklı çalışan bir stüdyoyuz. Güzellik ve bakım sektöründe moda olan trendleri de yakından takip ederek çalışmalarımızda daima yer vermeye özen gösteriyoruz. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullanarak göz alıcı görünmenizi sağlıyoruz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tarzınızı en iyi yansıtacak stillere birlikte karar veriyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, zevkleriniz, ten renginiz ve kişisel tercihleriniz size yapacağımız makyaj ve saç uygulamalarında bizim için belirleyici kriterler oluyor.

Yüz hatlarınızı göz önünde bulundurarak ten renginize en uygun fondöteni buluyoruz. Bazen farklı renkleri karıştırarak kendimiz de renk elde edebiliyoruz. Makyaj bazı uygulamamızın ardından fondöteni sürüyoruz. Kapatıcı uygulayarak kusurları yok ediyoruz. Kaşlarınıza kalem yardımıyla şekil veriyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak şekilde bronzer, kontur ve aydınlatıcı uygulamalarımızı yapıyoruz. Dudaklarınıza ruj renginizle uyumlu kalemle şekil veriyoruz. Allık kullanıyor ve son olarak makyaj sabitleyici sprey sıkıyoruz. Doğal ve sade görünmenizin yanı sıra etkileyici de görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Antalya kuaförleri arasında bir tercih yapacaksanız işinde uzman kişilerle çalışmak için bizimle tanışabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınızda bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.