Antalya Işık, Ses ve Düzenleme Firmaları

Antalya'nın en iyi ses, ışık firmaları... Düğününe hareket katacak tüm firmalar Düğün.com'da! Firmaları kolayca incele, hemen fiyat teklifi iste!

Elektro Sound

Muratpaşa

Elektro Sound

Düğününüzü gerçekleştireceğiniz mekân için en önemli konulardan biri de ışık ve ses sistemleridir. Eksik bir ışık, ses ve sahne sistemi, düğününüzün önüne geçerek gecenizin gösterişinin azalmasına...

Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Işık ve Ses Firmaları

Düğün töreninizden kalan fotoğraflar ışık hatası yüzünden kırmızı gözlerle dolsun istemiyorsanız ve anlaştığınız orkestra veya dj’in ne kadar iyi müzik yaptığını duymak istiyorsanız ışık ve ses hizmetleri almanız gerektiğini düğün hazırlıkları listenize mutlaka not edin.

İyi bir ses ve ışık düzenleme firması hem temel sahne sistemlerine hakim bir hizmet sunacak hem de farklı sahne gösterileri ile düğününüzü görsel bir şölene dönüştürecektir. Masa düzenlemelerini nasıl yaparsanız yapın kolanlara yakın oturan misafirlerinizin rahatsız olmamasını ve en uzak köşeye oturan misafirlerinizin de müziği duyup eğlenceye dahil olmasını Antalya’nın alanında uzman ses ve görüntü hizmetleri veren firmaları ile sağlayabilirsiniz. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve kolayca kararınızı verin!