Gelin Saçı ve Makyajı

Karabağlar Gelin Saçı ve Makyajı

Karabağlar Kezban Kuaför

5.000-7.500 TL

Karabağlar Büşra & Hasan Boutique Kuaför

2.500-5.000 TL

Karabağlar Kuaför Hasan & Tarık

5.000-7.500 TL

Karabağlar Bon Hair Boutique

5.000-7.500 TL

Karabağlar Burçin & Abdullah Kuaför

2.500-5.000 TL

Karabağlar Erinç Kuaför

5.000-7.500 TL

Karabağlar Gülcan Kuaför

2.500 TL'den az

Karabağlar Seda Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Karabağlar D.M.R Academy

Karabağlar Lobby Professional

7.500-10.000 TL

Karabağlar Cem Hesetoğulları Kuaför

10.000-15.000 TL

Karabağlar Salon Buğlem & Miraç

2.500-5.000 TL

Karabağlar Nilüfer Kuaför

2.500 TL'den az

Karabağlar Fatoş Kuaför

5.000-7.500 TL

Karabağlar Coiffeur Suat Ünal

7.500-10.000 TL

Karabağlar Salon Fikret

5.000-7.500 TL

Karabağlar Kadir Alkan Hair Artist İzmir

2.500-5.000 TL

Karabağlar Ece Kuaför

2.500 TL'den az

Karabağlar Aylin & Tayfun Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Karabağlar Florya VIP Cengizhan Sapan

5.000-7.500 TL

Karabağlar Madame Naz Name Kuaför

2.500-5.000 TL

Karabağlar Ferhat Aydın Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Karabağlar Saloon By Durmaz

7.500-10.000 TL

Karabağlar Mehmet Özlü Kuaför

7.500-10.000 TL

Karabağlar Gurbet Kuaför

2.500-5.000 TL

Karabağlar Sesi Kuaför

5.000-7.500 TL

Karabağlar Zehra & Ekip

2.500 TL'den az

Karabağlar Loreal Kuaför

5.000-7.500 TL

Karabağlar Nazan Saç Tasarım Makeup

5.000-7.500 TL

Karabağlar Ela & Ada Kuaför

2.500 TL'den az

Karabağlar Ahmet Erdal Kuaför

7.500-10.000 TL

Karabağlar Yalçın Kuaför

5.000-7.500 TL

Karabağlar HB Hakan Baştürkmen

7.500-10.000 TL

Karabağlar Serdar Kuaför & Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Karabağlar Hair Boom

5.000-7.500 TL

Karabağlar Burçin & Didem Kuaför

2.500 TL'den az

Karabağlar Saloon Mc

5.000-7.500 TL

Karabağlar Elmas Kuaför & Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Karabağlar Buğra Yılmaz Hair Designer

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karabağlar Kuaförleri ve Hizmetleri

Karabağlar kuaförleri, tecrübeli ekipleri ve gelişmiş ekipmanları ile gelinlere kapılarını açıyor. Salonlar, en özel gününüzde size kendinizi değerli hissettirecek hizmet paketleri hazırlıyor. Karabağlar’daki kuaförler, saçınızı ve makyajınızı en kaliteli ürünleri kullanarak yapıyor. Ayrıca salonlarda çalışan ekipler, güzellik sektöründeki yeniliklere göre kendilerini sürekli geliştiriyor. Bu sayede trend tasarımlar yaptırmanız mümkün oluyor.

Karabağlar güzellik merkezleri ve kuaförleri, gelin saçı ve makyajıyla birlikte çeşitli hizmetleri de gelin paketlerine dahil edebiliyor. Kapsamlı paketler sayesinde eksiksiz hazırlık süreçleri sizi bekliyor. Salonlar, gelin başınız için saç boyunuzu tam aklınızdaki gibi ayarlıyor. Bunun için saç kesme ve mikro veya makro kaynak işlemleri salonlar tarafından yapılıyor.

Karabağlar’da çok sayıda düğün mekanı bulunuyor. Bu sebeple ilçedeki kuaför sayısı da her geçen gün artıyor. Karabağlar kadın kuaförleri, ilçenin farklı bölgelerinde hizmet vererek size ulaşım kolaylığı sağlıyor. Bozyaka kuaförleri, popüler seçenekler arasında dikkat çekiyor. Bununla birlikte Fahrettinaltay ve Poligon gibi mahallelerde de birçok kuaför salonu sizi bekliyor.

Karabağlar Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Karabağlar’daki kuaför sayısının fazlalığı sayesinde salonlar geniş bir fiyat aralığında hizmet veriyor. Bununla birlikte birçok kuaför Karabağlar’da İzmir kuaförleri ve güzellik salonlarının ortalama fiyatlarının altındaki rakamları ile dikkat çekiyor. Hesaplı fiyatlar sunan salonlar, Yurtoğlu Mahallesi’nde yoğunlaşıyor. Aynı zamanda Özgür ve Günaltay gibi mahallelerde bulunan kuaförler de uygun rakamlarıyla göz önüne çıkıyor.

İzmir Karabağlar kuaförlerindeki ekipler, dilerseniz sizinle düğün mekanına gelebiliyor. Mekanların hazırlık odalarında hizmet veren ekipler, ekstra fiyatlar talep edebiliyor. Saç ve makyajınızı gidip salonlarda yaptırmanız durumunda karşınıza daha uygun fiyatlar çıkıyor. Ayrıca bazı kuaförler, hazırlık ekibinizin büyüklüğüne göre farklı fiyatlarla hizmet verebiliyor. Butik çalışmalar her zaman daha uygun fiyatlı oluyor.

Karabağlar’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Karabağlar kuaförlerinden birini seçerken hazırlık grubunuzun büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Küçük ekiplerin görev aldığı bazı salonlar, butik grupları hazırlamayı tercih edebiliyor. Kalabalık ve deneyimli ekiplerin bulunduğu kuaförlerde ise kalabalık hazırlık grupları ağırlanabiliyor. Büyük bir hazırlık grubunuz varsa salonların yeterince geniş ve konforlu olmasına da dikkat etmelisiniz.

Zaman açısından tasarruf etmek isterseniz, kuaförlerin bulundukları konumlara da dikkat etmenizde fayda var. İzmir’in gelişmiş toplu taşıma sistemi, ilçe içinde ve diğer bölgelere olan ulaşımı kolaylaştırıyor. Bu yüzden kuaförünüzü toplu taşıma duraklarına yakın konumlar arasından seçerseniz, düğün mekanına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz kuaförün düğün mekanına yakın olmasına da dikkat edebilirsiniz.

Karabağlar Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Karabağlar gelin saçı ve makyajı firmaları, randevu sistemi ile çalışıyor. Popüler firmalar için en geç 4 hafta önceden randevu almanız gerekiyor. Sizin ve hazırlık grubunuz için ön görüşmeler ayarlayan firmalar, düğün gününüzde yapılacak uygulamalar hakkında sizi bilgilendiriyor. Ön görüşmeler aynı zamanda düğün günününüz öncesinde yapılması gereken işlemler varsa bunların da belirlenmesini sağlıyor.

Karabağlar firmaları, ilk görüşmede sizin için en uygun olan saç modellerini ve makyaj stillerini bulmanıza yardımcı oluyor. Daha sonra düğün gününüzde her adım planlı olduğu için herhangi bir aksaklık yaşanmıyor. Firmalardaki hünerli ekipler, önceden belirlediğiniz saç ve makyaj tasarımlarını kaliteli ürünler kullanarak yapıyor. Sabitleyici spreyler ile de görünümünüzü tüm gece korumanız sağlanıyor.

Karabağlar Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Karabağlar gelin başı fiyatları, seçtiğiniz pakete göre değişiklik gösteriyor. Elinizde kısıtlı bir bütçe varsa; yalnızca fön ve maşa gibi işlemlerin dahil edildiği standart paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Düğün gününüzden önce firmalara gidip keratin saç bakımı yaptırmak isterseniz daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor. Saç boyama işlemleri de ekstra ücretlere sebep oluyor.

Karabağlar firmalarının gelin saçı için sunduğu fiyatlar, tasarımların karmaşıklığına göre de değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; ilkbahar ve yaz düğünlerinde sıkça tercih edilen doğal görünümlü açık saç modelleri, çoğu zaman en uygun fiyatlarla yapılıyor. Uzun saatler süren sıkı topuzlar veya özel örgüler için ise kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekebiliyor.

Karabağlar Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Karabağlar gelin makyajı fiyatları, çok uygun rakamlardan başlıyor. Çoğu firmada; manikür, pedikür ve takma kirpik gibi uygulamalar, makyaj tasarımları ile birlikte gelin paketlerine dahil ediliyor. Aynı zamanda paketlerin içeriğinde bütçenize uygun olarak değişiklikler yapmanız da mümkün oluyor. Makyaj öncesinde cilt bakımı yaptırıp ışıl ışıl gözükmek isterseniz, firmaların sunduğu fiyatlar artabiliyor.

Karabağlar’da firmaların makyajlarda kullandığı uygulamalar da fiyatları etkileyebiliyor. Örneğin; takma kirpik uygulamaları, ipek kirpik işlemlerine göre her zaman daha uygun oluyor. Aynı zamanda manikür ve pedikür hizmetleriyle sunulan birbirinden renkli ojeler, kalıcı oje işlemlerine göre daha hesaplı rakamlarla uygulanıyor. Microblading ile kaşlarınızı doldurmak veya kalıcı kaş yaptırmak isterseniz de fiyatlar artıyor.

Karabağlar Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları