Yücel Kuaför

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Yücel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Yücel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yücel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yücel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Yücel Kuaför Hakkında

Kuaför sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren, başarılı ekibimizle düğün gününüzde emin ellerde olacaksınız. Ferah ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken salonumuzdan içeri girdiğiniz andan itibaren kendinizi değerli ve özel hissedeceksiniz. Başta sizi daha sonra da yakınlarınızı yöremizin misafirperverliğiyle en güzel şekilde ağırlıyor, isteklerinizi dikkate alan titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bu nedenle hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri alacağınıza emin olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Gelelim Kuaför Yücel ekibi olarak düğün günü şıklığınız için sunduğumuz hizmetlere: Öncelikle o büyük günde tüm ilginin sizin üzerinizde olmasını istediğimizden randevu sistemiyle çalışıyoruz. Planlama yapmak için salonumuza geldiğinizde güzelliğinize ışık tutacak uygulamalar da yapabiliyoruz; keratin botoks, renk değişikliği; ombre, ışıltı, balyaj, kesim, manikür, pedikür... Bu süre zarfında düğün günü tasarlayacağımız saça da karar veriyoruz. Bazen yüksek topuzlar bazense doğal su dalgaları tasarlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeler eşliğinde yönlendirmeler yapmayı da ihmal etmiyoruz tabii ama son kararı siz veriyorsunuz. Makyaj konusunda da gereken hassasiyeti gösteren ekibimiz, cilt tonunuza uygun renkleri kullanıyor. Sağlığa ve kalıcılığa önem verdiğimizden kaliteli markaların ürünlerini kullanıyoruz.

Hizmette sınır tanımayan salonumuz, sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlayabiliyor. Bizimle önceden iletişime geçip randevu oluştursanız, aileniz ve arkadaşlarınız da profesyonel saç ve makyaj uygulamaları yaptırabiliyor. Böylece başka kuaför aramakla zaman kaybetmiyor, ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında gideriyorsunuz.

Şimdiye kadar birçok gelin adayını salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlamayı başardık ve onların olumlu geri dönüşleri en büyük motivasyonumuz oldu. Çalıştığımız her bir gelin adayına farklı modeller uyguladığımızdan isteklerinizi yerine getirebilecek bilgi ve birikimi kendimizde görüyoruz. Eğer siz de İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda bize güveniyor, düğün günü güzelliğinizi ekibimize emanet etmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.