İzmir Düğün Pastası Firmaları

Düğününde hem nişanlın ve senin hem de konuklarının ağzı tatlansın diye İzmir'in en güzel pastaları Düğün.com'da! Bir tıkla pastaneleri ve düğün pastalarını incele, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

77 Firma Listeleniyor

Konak

Cup N Cake

Başta İzmir olmak üzere Ege bölgesinde butik pastacılığının önde gelen temsilcisi Cup N Cake; profiterol, beze, makaron ve cupcake kuleleri, mono, kavanoz veya dilim nişan ve düğün pastaları ile renk.

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

%50 İNDİRİM 14

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları

En Özel Güne: Özel Yapım Düğün Pastası!

Düğün ya da nişan pastasına karar vermek düğün hazırlıklarının en hoş bölümü olabilir. Özellikle tadım yaparken oldukça keyif alabilirsiniz. Konuklarınıza ikram edeceğiniz pastanın görünümü kadar tadı da çok önemli. Pastanızın tadına karar verdikten sonra, pastanızın görünümünü düğün mekanınıza ve düğün konseptinize göre kendi isteklerinizi de göz önünde bulundurarak seçmeniz doğru bir seçim yapmanıza olanak sağlayacaktır. Düğünlerde birçok çift genellikle maket pasta tercih ediyor. Çünkü maket pasta istediğiniz kadar kat yaptırabileceğiniz, bozulmayacak, taşıması kolay ve risksiz bir tercihtir. Ayrıca bütçesi yaptıracağınız bir pastaya göre çok daha uygundur. Ama siz gösterişli bir düğün istiyorsanız ve pastanız kendi zevkinizden izler taşıyan gerçek bir pasta olmalıysa, özel yapım düğün pastaları için butik pastanelerle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Kır düğünü için romantik ve çiçekli, otel düğünü için büyük ve gösterişli, kumsal düğünü için de minimal bir düğün pastası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Pasta Seçerken Nasıl Seçim Yapılmalı?

Pastanız sizi yansıtan izler taşımalı. Nasıl mı? Gösterişli bir düğün planlıyor ve her şeyin göz alıcı olmasını istiyorsanız, düğününüz kadar gösterişli bir pasta siparişi verebilirsiniz. Hatta pastanız gelinliğinizle birebir uyum içinde olabilir. Örneğin gelinliğiniz taşlıysa, pastanızda benzer taşlardan süsleme olabilir. Eğer gelinliğiniz dantelli bir modelse o zaman da pastada dantel motifleri kullanılarak bir uyum yakalanabilir. Pastanın üzerinde bulunan şeker hamuruna karşı hassasiyeti olan misafirleriniz olabilir. Bu nedenle düğün mekanıyla görüşerek pasta ikramı yapılırken hamurun pastadan soyularak ikramın yapılması istenilebilir. Kır düğünü konsepti içinde çiçekli pastalara göz atabilirsiniz. Tema renginize uygun renkte çiçeklerle romantik bir pasta yaptırabileceğiniz gibi cupcake düğün pastası da tercih edebilirsiniz. Kumsal düğünleri için iki ya da üç katlı pastalar daha uygun olacaktır. Hatta davetli sayınız çok değilse tek katlı büyük bir pasta da tercih edebilirsiniz.

Farklı Konsept Pastalar

Söz pastası son yıllarda oldukça tercih edilen bir trend. Eğer sizde söz pastası yaptırmak isteyen çiftlerdenseniz, sizin için çok özel olan bir fotoğrafı seçerek, fotoğraf baskılı pastaları tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda pastası yaptırmak isteyen gelin ve damat adayları da komik ve eğlenceli pasta seçeneklerini değerlendirebilirler. Üzerinde gelin damat figürlerinin esprili bir şekilde oluşturulduğu pastalara mutlaka göz atmalısınız.

Söz, nişan, bekarlığa veda ya da düğün pastası tercihlerinizde mutlaka kendi zevkiniz ön planda olmalı. Butik pastacılara yaptırmak istediğiniz pastanın tüm detaylarını verin ve sizin için harikalar yaratmasını bekleyin. Bu sayfada üzerinden tüm pasta firmalarını detaylıca inceleyebilir ve de düğün pastası fiyatları için firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.