İzmir Damatlık Firmaları

En çok beğenilen İzmir damatlık mağazalarını ve modellerini hemen incele, beğendiklerinden hızlıca fiyat teklifi al!

21 firma

Dormen Giyim

Konak

Dormen Giyim

“D O R M E N” Premium ve lüks erkek giyim sektöründe pazar liderlerinden birisidir. Dormen 1990 yılında modanın sadece bir endüstri değil tutku olduğu şehir olan İzmir’de doğmuştur. Dormen, klasik...

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

148 2
İncele
Bülent Alcan

Konak

Bülent Alcan

‘’Kişiye Özel Terzi ‘’ Bülent Alcan Dünyaca ünlü kumaş markalarının koleksiyonlarından özenle seçtiği materyal ve aksesuarları ile son trendleri yakından takip eden, kaliteli ve sorunsuz hizmet...

4.000-5.000 TL

Min. Fiyat

43 7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Damatlık Alışverişinde Bakmanız Gereken İzmir Damatlık Mağazaları

Damatlık alışverişine çıkmadan özel dikim mi yoksa hazır bir model mi istediğinize karar vermeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece, araştırmanızı bu doğrultuda yaparak sadece istediğiniz şekilde tasarımlar yapan İzmir’deki damatlık mağazalarına bakıp hızlıca alışverişinizi yapabilirsiniz. Damatlık alışverişi sırasında bakmanız gereken İzmir’deki firmalara bu sayfa üzerinden ulaşabilir ve bir tıkla onlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Damatlık Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Damatlığınızı seçerken düğününüzün yapılacağı mekan size yardımcı olabilir. Bir otelin balo salonunda düğün yapmayı planlıyorsanız frak ya da damatlık smokin tercih etmeniz yerinde bir seçim olacaktır. Smokini tamamlamak için aksesuar olarak papyon kullanmalısınız. Düğün sizin gününüz eğer smokin giymek istemiyorsanız pekala bir takım elbise giyinerek de şık olabilirsiniz. Özellikle sahilde ya da kırda bir düğün yapacaksanız keten ya da pamuklu kumaştan tasarlanmış takım elbiseler mekanla daha çok bütünlük sağlayabilir. Düğün boyunca ceketle durmayı planlamıyorsanız damatlık yeleği veya pantolon askılı damatlık kullanarak ceketinizi çıkarttığınızda bile şık detaylara sahip olabilirsiniz.

Gelin adayıyla bir bütün gibi görünmek için müstakbel eşinizden gelin buketi ve aksesuarları hakkında bilgi alıp damatlık aksesuarlarınızı onlarla uyumlu tercih etmeniz hoş olabilir. Gelin buketindeki çiçeklerden bir yaka çiçeği ya da o tonlarda bir cep mendili kullanarak kolaylıkla bu uyumu yakalayabilirsiniz.

Damatlık alışverişinde es geçmemeniz gereken bir diğer konu ayakkabı seçimidir. Eğer smokin giymeyi düşünüyorsanız bağcıklı ayakkabılar, takım elbise giyinmeyi düşünüyorsanız ise klasik bir ayakkabı modeli tercih etmelisiniz. Şık bir damat olmak için sadece ayakkabı modeli değil aynı zamanda renginin de bir o kadar önemli olduğunu unutmayın. Siyah bir damatlık tercih ettiyseniz siyah; lacivert tonda bir damatlık tercih ettiyseniz lacivert, kahve ya da taba tonlarında bir ayakkabı seçmelisiniz. Açık renkli damatlık giymeyi düşünüyorsanız koyu tonların böyle modellere yakışmayacağını aklınızda bulundurmalısnız. Bu tarz damatlıklar için açık renklerde bir ayakkabı tercih etmelisiniz.

Aradığınız damatlık modelini bulabilmek için İzmir'de bulunan damatlık markalarına tek tıkla zahmetsizce ulaşıp, ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.