Güzellik Merkezleri

İzmir Güzellik Merkezleri

İzmir Güzellik Salonları ile Daha da Güzelleşmeye Hazır Mısınız?

Düğününüz öncesinde genel bir gelin bakımı yaptırmak düğün günü size kendinizi oldukça iyi hissettirecektir. Epilasyondan, cilt bakımına, kilo kontrolünden, el-ayak bakımına kadar, İzmir’deki güzellik salonlarından ister hafta içi ister hafta sonu destek alabilir, dilerseniz firmanızdan evde hizmet almayı talep edebilirsiniz. Bu tarz kişisel bakım hizmetlerini müstakbel eşiniz ile birlikte paket olarak da satın alabilir, böylece çift indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Cilt Bakımı İle Yenilenin!

Cildinizde siyah nokta, sivilce, pürüz gibi sorunlar yaşıyorsanız, öncelikle cilt temizliğinize özen göstermeli ve cilt tipinize uygun, dermokozmetik ürünler kullanmalısınız. Düğün öncesi evinizde doğal yöntemlerle cilt bakımı yapabileceğiniz gibi güzellik uzmanlarından destek de alabilirsiniz. Cilt sorununuza göre kimyasal peeling, oksijen terapi, leke tedavisi, karbon lazer tedavisi gibi yöntemler uygulatabilirsiniz.

20’li, 30’lu, 40’lı yaşlarda uygulanan cilt bakımı farklıdır. Yaşınız ve cildinizin ihtiyacına göre, göz, dudak, burun, alın ve kaş ortası kırışıklıklarına botoks, dolgu, cilt sıkılaştırma, ameliyatsız yüz germe, kök hücre tedavisi gibi yöntemlerle çözüm bulabilir, düğününüzde taze ve yenilenmiş görünebilirsiniz. Düğün öncesi selülitlerden kurtulmak için de bakıma ihtiyacınız olabilir. Selülitlerinizin çapında ve miktarında azalma olması için, estetik cerrahiye alternatif olarak gösterilen vellashape yöntemini deneyebilirsiniz. Toksinlerden arınmak için ozon sauna, istenmeyen bölgelerdeki yağlardan kurtulmak, fit bir vücuda sahip olmak için kavitasyon gibi yöntemleri düşünebilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak, forma girmek için bir fitness salonu ile anlaşarak, hayatınıza sporu sokabilirsiniz. Bu süreçte dengeli beslenmeye dikkat etmeli, su tüketiminizi artırmalısınız ve mutlaka düğün öncesi zayıflama konusunu bir süreç olarak düşünmeli, zamana yaymalısınız.

Saçlar İhmale Gelmez

Düğün hazırlıklarınız süresince yaşayabileceğiniz stresten dolayı saçlarınızın daha çok bakıma ihtiyaç duyabileceğini hesaba katmalısınız. Eğer saçlarınız kuru ve yıpranmış ise çeşitli kozmetik ürünler ve bitkisel yöntemlerle saçlarınıza bakım uygulayabilirsiniz. Bu bakımın yetmeyeceğini düşünüyorsanız bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Ayrıca yüzünüze en uygun saç kesimini ve rengini de tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Bu süreçte el, ayak bakımınıza da dikkat etmenizi, dişlerinizde sararma gibi sorunlar varsa beyazlatma işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra düğününüz öncesi biraz olsun rahatlamak için sauna, spa, hamam, masaj hizmetleri alabileceğiniz bir güzellik merkezi ile anlaşabilir, stresten arınabilirsiniz. Ayrıca fazla tüylerinizden kurtulmak için düğün öncesi ağda, lazer ve iğneli epilasyon gibi yöntemlerle epilasyon merkezlerinden destek alabilirsiniz.

İzmir’de hizmet veren güzellik merkezi firmalarının listelendiği bulunduğunuz sayfa aracılığıyla, istediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Tüm İlçeler Güzellik Merkezleri

Tüm Şehirler Güzellik Merkezleri