Alternatif Fikirler

İzmir Alternatif Düğün Fikirleri

Firmalar Ne Gibi İlginç Düğün Hizmetleri Sunarlar?

Kimi çiftler klasik düğün anlayışının dışına çıkarak, düğün günlerinde farklı bir konsept yaratmak isterler. Peki, firmalar sizin için nasıl ilginç düğün hizmetleri sunarlar? Örneğin, vintage bir köşe hazırlayarak düğün hatırası bölümü yapabilirler. Böylece sevdiklerinizle fotoğraflarınızı orda çekinir, fotoğraf makinasının herkesin elinde olmadığı o zamanları yad edebilirsiniz. Kır düğünü yapmayı planlayanlar için de bir fotoğraf ağacı oluşturabilirler. Bunun için tören alanındaki bir ağacı kullanabilir ya da yapay bir ağaç getirebilirler. Davetlilerinizle paylaşacağınız hem farklı hem de hoş bir anı köşeniz olur. İlginç düğün fikirleri mutlaka düğün konseptinizle alakalı olmayabilir. Mesela, gelin koçu her gelinin yanında olmasını isteyeceği bir planlama uzmanı. Düğününüzle alakalı tüm detaylarda size destek olacak, strese girmenize fırsat bile vermeden her pürüzü aşabilecek profesyonellikte bir yardımcı. Düğünün planlamasının stresli yanlarından uzak kalarak sadece eğlenceli taraflarına dahil olmak istiyorsanız gelin koçu tam size göre.

Düğününüzün hangi alanında olursa olsun ister konsept ister planlama, bir farkım olsun diyorsanız aradığınız her şey bu sayfada! Değişik düğün organizasyonları için sayfamız üzerinden firmaları detaylıca araştırın ve ücretsiz fiyat teklifi alın.

Farklı Düğün Fikirleri Arayanlara Öneriler

Peki, firmaların sundukları hizmetlere ek olarak sizin de düğün konseptinize ekleyebileceğiniz ve organizasyon firmalarından talep edebileceğiniz farklı düğün fikirleri neler olabilir? Mesela her masaya davetli sayısı kadar sizin hakkınızda ne düşündüklerini yazabilecekleri kartpostallar ve kalemler bırakabilirsiniz. Düğün sonunda o kartları alır ve ömür boyu saklayabileceğiniz hoş bir hatıra sahibi olursunuz. Karaoke seven bir çiftseniz özel bir sahne alanı kurdurarak gecenin ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilirsiniz. Konuklarınıza ilginç bir hediye vermek istiyorsanız, çift olarak en sevdiğiniz müzikleri bir plağa doldurabilir, kapağında da birlikte çekindiğiniz en güzel fotoğrafınızı yaptırabilirsiniz. Sevdiklerinizi şaşırtacak bir masa süslemesi için de tam ortada etrafı çiçeklerle süslenmiş fanus içinde balık düşünebilirsiniz. Bunun gibi düğününüzü farklı kılacak alternatif düğün fikirleri için firmaları araştırarak iletişime geçebilirsiniz.

Tüm İlçeler Alternatif Hizmetler

Tüm Şehirler Alternatif Hizmetler