Salon Buğlem & Miraç

E-posta Gönder

  • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Salon Buğlem & Miraç Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Salon Buğlem & Miraç Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Buğlem & Miraç Sık Sorulan Sorular

Salon Buğlem & Miraç gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Buğlem & Miraç gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Salon Buğlem & Miraç gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Buğlem & Miraç gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Salon Buğlem & Miraç şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Buğlem & Miraç şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Buğlem & Miraç ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Buğlem & Miraç ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Buğlem & Miraç Hakkında

Her kadın düğün gününde kusursuz bir görünüme sahip olmak ister. Bunun farkındayız ve sizi profesyonel hizmetlerle buluşturmak için buradayız. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış Salon Buğlem & Miraç ekibi, İzmir Karabağlar ’da size değerli gelin adaylarını bekliyor. Eğer düğün tarihinizde kendinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

İzmir gelin saçı seçim süreci bizimle iletişime geçerek başlatıyorsunuz. Bu aşamada ilk yaptığımız şey sizi ön görüşme yapmak için salonumuza davet etmek oluyor. Düğün konseptinizi, gelinlik modelinizi ve isteklerinizi değerlendirdiğimiz bu görüşmede hayallerinizi de dikkate alarak en çok tercih edilen saç tasarımlarımızı gösteriyoruz. İçinize sineni seçip makyaj stilinizi belirleme aşamasına geçebiliyorsunuz. Salonumuza aklınızda bir model varken geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü gösterdiğiniz saç tasarımı nasıl olursa olsun onu yapabilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Tabii bazen istediğiniz model gördüğünüz kadar güzel durmaya biliyor sizin yüzünüzde. Bu nedenle saç yapınıza ve yüzünüze uygunluğunu değerlendirip uygulama aşamasına öyle geçiyoruz.

Gelin adaylarımıza gelinlikle porselen makyaj yapıyoruz. İlk olarak yüzünüzü tanımaya çalışıyor, yüz hatlarınıza yakışacak makyajı bulmaya çalışıyoruz. En sevdiğiniz renkleri soruyoruz, yüzünüzün hangi bölgesini öne çıkarmamamız gerektiğine karar veriyoruz. Hatta yapacağımız makyajı önceden görmek isterseniz düğünden önce prova hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Bu aşamada istekleriniz en büyük yol göstericimiz oluyor.

Sağlığınıza önem verdiğimizden dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Ayrıca son işlemlerimizden sonra özel spreyler sıkıyoruz ki makyajınız gün boyunca kalıcılığını korusun. Kısacası tamamen içinize sinen, kusursuz bir süreç geçirmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

Eğer gelin saç makyajı konusunda tecrübeli ekibimizden yardım almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.