Salon Buğlem & Miraç

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Buğlem & Miraç Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon Buğlem & Miraç Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Buğlem & Miraç Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Buğlem & Miraç Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon Buğlem & Miraç Hakkında

Her kadın düğün gününde kusursuz bir görünüme sahip olmak ister. Bunun farkındayız ve sizi profesyonel hizmetlerle buluşturmak için buradayız. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış Salon Buğlem & Miraç ekibi, İzmir Karabağlar ’da size değerli gelin adaylarını bekliyor. Eğer düğün tarihinizde kendinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

İzmir gelin saçı seçim süreci bizimle iletişime geçerek başlatıyorsunuz. Bu aşamada ilk yaptığımız şey sizi ön görüşme yapmak için salonumuza davet etmek oluyor. Düğün konseptinizi, gelinlik modelinizi ve isteklerinizi değerlendirdiğimiz bu görüşmede hayallerinizi de dikkate alarak en çok tercih edilen saç tasarımlarımızı gösteriyoruz. İçinize sineni seçip makyaj stilinizi belirleme aşamasına geçebiliyorsunuz. Salonumuza aklınızda bir model varken geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü gösterdiğiniz saç tasarımı nasıl olursa olsun onu yapabilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Tabii bazen istediğiniz model gördüğünüz kadar güzel durmaya biliyor sizin yüzünüzde. Bu nedenle saç yapınıza ve yüzünüze uygunluğunu değerlendirip uygulama aşamasına öyle geçiyoruz.

Gelin adaylarımıza gelinlikle porselen makyaj yapıyoruz. İlk olarak yüzünüzü tanımaya çalışıyor, yüz hatlarınıza yakışacak makyajı bulmaya çalışıyoruz. En sevdiğiniz renkleri soruyoruz, yüzünüzün hangi bölgesini öne çıkarmamamız gerektiğine karar veriyoruz. Hatta yapacağımız makyajı önceden görmek isterseniz düğünden önce prova hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Bu aşamada istekleriniz en büyük yol göstericimiz oluyor.

Sağlığınıza önem verdiğimizden dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Ayrıca son işlemlerimizden sonra özel spreyler sıkıyoruz ki makyajınız gün boyunca kalıcılığını korusun. Kısacası tamamen içinize sinen, kusursuz bir süreç geçirmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

Eğer gelin saç makyajı konusunda tecrübeli ekibimizden yardım almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.