İzmir Tarihi Düğün Mekanları

Tarihin dokusunu taşıyan bir mekanda mı evlenmeyi planlıyorsun? Köşkler, sarnıçlar, yalılar... İzmir'in tüm tarihi düğün mekanları Düğün.com'da. Hemen Düğün.com'a gel, mekanları incele, fiyatlarını öğren!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Tarihi Mekan Düğünlerinin Gözdesi İzmir Köşk ve Konakları!

Düğününüzü tarihe tanıklık etmiş bir mekanda yapmak istiyorsanız, İzmir’in ruhunu yansıtacak tarihi köşk ve konakları tam size göre olabilir. Eğer ağır ve dillere destan bir düğün hayali kuruyorsanız köşk düğünü tercih edebilirsiniz. Köşk salonunun tarihi dokusuyla beraber konseptinizi belirlemek doğru bir seçenek olacaktır. Köşk düğünü için klasik, zarif ama dikkat çekici bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Yakası transparan tül detaylı bir gelinlik tercih edebilir, duvağınızı da şapel tarzı takabilirsiniz. Damatlık için de smokin tercih edilmesi mekanın ağırlığını yansıtmak açısından bir bütünlük sağlayabilir. Masa süslemelerinde büyük ve gösterişli şamdanlarla, çiçekler kullanılabilir. Konaklar içinde tarihi dokuya uygun bir konsept düğünü tercih etmelisiniz.

Bu sayfada İzmir’in tarihi köşk, konak ve restoranlarını bulabilir, “tarihi mekanlarda düğün fiyatları nedir?” sorusunun cevabını alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mekanları araştırmak ve hoşunuza giden mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri almak.

İzmir’de Tarihi Lüks Düğün Mekanları

Lüks ve görkemli bir düğün planlıyorsanız İzmir’in tarihi dokusunu taşıyan yalı, köşk, konak ve restoran seçeneklerinin yanı sıra İzmir tarihi otelleri de araştırabilirsiniz. Beş yıldızlı ve lüks bir otelde yapacağınız düğünle konuklarınızı mükemmel şekilde ağırlayabilirsiniz. Anlaşacağınız bir orkestra ile canlı müzik keyfi de sunabilirsiniz. Eğer konseptiniz belliyse mekanınızı konseptinize göre, eğer belli değilse de konseptinizi mekana göre seçmeye özen göstermelisiniz. Genel olarak çiçek temalı bir düğün her mekana uygun olacağı için risk almayarak planlamanızı tamamen çiçekler üzerinden oluşturabilirsiniz. Ortancalar, kırmızı veya beyaz güller ve beyaz orkideler tercih tarihi atmosferinizle bir bütünlük sağlayarak çok hoş görünebilir.

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

İzmir Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular