Nazan Saç Tasarım Makeup

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nazan Saç Tasarım Makeup Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Nazan Saç Tasarım Makeup Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nazan Saç Tasarım Makeup Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nazan Saç Tasarım Makeup Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nazan Saç Tasarım Makeup Hakkında

1994 yılında çırak olarak başladığım işimi hala ilk günkü heyecanımla severek yapıyorum. Aradan geçen yıllarda edindiğim tecrübeler ve bilgi birikimleri sayesinde bugün artık alanında uzman bir profesyonel olarak kendi vizyonumla yönettiğim bir salona sahibim. Bugün 4 kişilik bir ekip olarak çalıştığımız salonumuz Nazan Kuaför İzmir’in Fahrettin Altay semtinde bulunuyor. Burada modern ve en güncel haliyle profesyonel bir hizmet vermek için çok çalışıyor, kendimizi geliştirmek için eğitimler alıyoruz. Yıl içerisinde yapılan fuarlara, workshoplara ve defilelere de katılıyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetleri salonumuzun bünyemizde bulunduruyoruz. Saç tasarımı ve profesyonel makyaj başta olmak üzere; kesim, keratin bakım, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, balyaj, kalıcı ve günlük makyaj, 3D kıl tekniği ile microblading uygulamaları, kaş kontür, kirpik lifting, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi pek çok işlemi başarıyla yapabiliyoruz. Tüm uygulamalarımız salonumuzdaki konunun kendi uzmanları tarafından yapılıyor. Ayrıca günlük bakım ihtiyaçları dışında özel gün ve geceler için de konuklarımızı ağırlıyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kız isteme törenleri, kına geceleri ve bekarlığa veda partileri gibi tekrarı olmayan önemli günlerde gelinlerimiz salonumuzu çokça tercih ediyorlar.

Gelin saç ve makyajı için düğün konseptine, gelinlik modeline ve gelinimizin kişisel tarzına göre hazırlıklarını yapıyoruz. Saç tasarımında dilediği bir model varsa aynısını yapıyor, aynı zamanda türban tasarımı da yaparak tesettürlü gelinlerimize hitap edebiliyoruz. Son dokunuşlar ve pürüzsüz bir görünüm içinse profesyonel makyajı en kaliteli ürünler ve tekniklerle uyguluyoruz. Düğün günü gelinimizin yakınlarından 5 kişiye kadar da hizmet verebiliyoruz.

Hayalinizi süsleyen bir görünüm için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. İzmir Fahrettin Altay kuaförleri arasında en iyilerden biriyle çalışmak isterseniz Nazan Saç Tasarım olarak sizi salonumuza bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.