İzmir Gelin Arabası Firmaları

İzmir'de gelin arabası kiralaması mı yapacaksın? İzmir rent a car firmalarının listesi Düğün.com'da! Tek bir tıkla tüm firmaları, araç modellerini ve nişanlı çiftlere sundukları hizmetleri incele! Beğendiklerin ile iletişime geçerek fiyar teklifi iste!

Özay Özgür İzmir Gelin Arabası
4
1

Ben Özay Özgür, çiftlerimizin en mutlu günlerinde güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlıyorum. Kırmızı Vosvos aracımla İzmir kiralık gelin arabası hizmetimi sunuyor, hayatlarınızı...

Min. Fiyat
2.000-3.000 TL
Özellikler
Şoförlü araç kiralama

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Arabası Kiralama Seçenekleri Neler?

Hayatınızın en önemli gününde size nasıl bir araba eşlik etmeli? Gelin almaya ya da düğün mekanına giderken hangisi sizin tarzınızı yansıtmalı? Düğün arabası seçme konusunda düğün konseptiniz, düğün mekanınız ve hangi mevsimde düğün yapacağınız göz önünde bulundurmanız gereken etkenlerdendir. Öncelikle mevsime uygun bir düğün arabası seçmenizi tavsiye ederiz. Mesela bir yaz düğünü için klasik üstü açık gelin arabası tercih edebilirsiniz. Nasıl bir düğün planladığınız araba seçiminizi de etkileyecektir. Eğer şık bir otel düğünü yapacaksanız ve gösterişli bir giriş yapmak istiyorsanız limuzin gibi lüks bir araç kiralayabilirsiniz. Tabii limuzin kiralarken, araç kiraladığınız firmadan sizin için bir şoför tahsis etmesini de isteyebilirsiniz. Genç ve dinamik bir ruha sahipseniz, Porsche ya da Ferrari gibi lüks spor araba seçeneklerini de düşünebilirsiniz.

İzmir’in avantajlarından biri olan deniz kenarı düğünlerinden birini tercih ediyorsanız üstü açık bir spor araba güzel bir seçim olabilir. Mesela gelin ve damatların bu özel gün için en çok tercih ettikleri Cabriolet modeline göz atabilirsiniz. Kumsal düğünü içinde üstü açık bir jip harika olabilir. Tabi bahşiş için yolda önünüze atlayacak çocukları da unutmayın! Üstü açık araba modelleri bu anlamda sizi biraz zorlayabilir.

‘Ben doğa insanıyım!’ diyenlerdenseniz ve kır düğünü planlıyorsanız, temanıza uygun bir Retro araba seçerek konseptinizi tamamlayabilirsiniz. Nostaljik düğün arabaları kır düğünü temasına oldukça yakışacaktır. Örneğin, böyle bir düğün için eski model bir mustang, Cadillac ya da şirin bir vosvos tercih edebilirsiniz.

Son Yılların Gözdesi Pembe Gelin Arabası

Son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan pembe gelin arabası modelleri çiftler tarafından oldukça sevildi. Özellikle nostaljik araçlarda daha çok tercih edilen bu model araçlar fotoğraf çekimleriniz içinde harika bir tema görevi görebilir. Özellikle klasik pembe minibüs fotoğraf çekimleriniz için oldukça uygun bir seçim olabilir. Düğün alanına gitmek içinse, pembe bir vosvos tercih edebilirsiniz. Rustik bir düğün konsepti için pembe renk bir jip etkileyici bir giriş yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Unutmayın arabanız tarzınızı yansıtır. Kiralayacağınız arabanın düğününüzün konseptine uygun olmasının yanı sıra tarzınızı yansıtması da önemlidir. İzmir’de gelin arabası kiralayabileceğiniz firmaları detaylıca araştırarak, aklınızda olan modeller hakkında fikir edinebilir, üye olarak ücretiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelin Arabası Firmaları

Tüm Şehirler Gelin Arabası Firmaları