Ece Kuaför

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ece Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ece Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ece Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ece Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Ece Kuaför Hakkında

2019 yılında açtığımız salonumuz Ece Kuaför ile İzmir Karabağlar kuaförleri arasında yer alamaya başladık. Ancak geçmişimiz bundan çok daha eskilere dayanıyor. Çok uzun yıllardır güzellik sektöründeyiz ve sürekli olarak kendimizi geliştirerek ve yeni teknikler öğrenerek mesleğimizde kusursuz hale gelmeye çalıştık. Gerekli donanım ve altyapıya sahip olduğumuzu düşündüğümüzde ise kendi vizyonumuzla yönetebileceğimiz salonumuzu açtık. Burada her biri kendi alanında uzman butik ancak oldukça tecrübeli 3 kişilik bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz hemen her hizmeti bizde bulabilirsiniz, 7’den 70’e tüm kadınların kişisel bakım ve güzellik ihtiyaçlarını karşılayacak yeterliliğe sahibiz. Salonumuzda; saç tasarımı, kesim, saç bakımı, boya, ombre ve sombre, röfle, Brezilya fönü, balyaj, örgü çeşitleri, profesyonel ve günlük makyaj, cilt ütüleme, microblading, kaş kontür, kişisel bakım ve sir ağda, manikür ve pedikür gibi pek çok hizmeti bir arada verebiliyoruz. Tüm bunların yanı sıra özel organizasyon ve kutlamalar için de hanımefendileri ağırlayarak hazırlıklarını yapabiliyoruz.

Özel gün denince akla gelenlerden ilki düğünler ve biz de bu konuda çok büyük bir özen gösteriyoruz. Hayatlarının en büyük günlerinden biri için hayallerindeki görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarına salonumuzda özel ilgi ve alaka gösteriyoruz. Doğal güzelliklerini ön plana çıkararak istedikleri kusursuz görünümü estetik şekilde yapıyoruz.

Saç tasarımında topuz, dağınık, açık veya örgülü olmak üzere diledikleri her modeli başarıyla uyguluyor, özellikle istedikleri bir model varsa onun aynısını yapıyoruz. Aynı zamanda tesettürlü gelinlerimizi de ağırlıyor, onlara da en modern ve gösterişli türban modellerini yapıyoruz. Profesyonel makyajla da kusursuz görünümün son rötuşlarını yaparak gelinlerimizi düğüne hazır hale getiriyoruz. Aynı gün gelinle birlikte 10 kişiye kadar yakınlarını da alabiliyoruz.

Karabağlar kuaförleri arasında en iyi tercih için Ece Kuaför ve ekibini seçmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.