Kuaför Hasan & Tarık

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Hasan & Tarık Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Hasan & Tarık Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hasan & Tarık Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hasan & Tarık Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Hasan & Tarık Hakkında

Şimdiye dek yaşadığınız en özel günlerden biri yaklaşıyor ve siz hala bu güne nasıl hazırlanacağınız konusunu çözüme kavuşturmadınız mı? Cevabınız evet ise bile hiç endişe etmeyin, yalnız değilsiniz ve her gün çok sayıda gelin adayı sizinle aynı durumu yaşıyor. Bunu çözmek için tek yapmanız gereken ne istediğinizi bilmeniz ve kendinizi aynada nasıl görmek istediğinize karar vermeniz. Kararı verdikten sonra gerisi kolay, salonumuza gelip bizimle tanışarak içinizi rahatlatabilirsiniz çünkü size o güveni verebileceğimize ve beklentilerinizi karşılayacağımıza eminiz.

Uzun yıllarıdır sektörde faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Hasan Tarık Kuaför İzmir’in en büyük ve merkezi ilçelerinden biri olan Karabağlar’ın Poligon semtinde bulunuyor. Ancak kaliteli hizmetlerimiz sayesinde adımızdan söz ettirdiğimiz için pek çok bölgeden de tercih edilebiliyoruz. Biz Hasan ve Tarık, iki yetenekli ve işini titizlikle yapan adamlar olarak açtığımız salonumuzu en iyi şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Bir kuaförden saç ve kişisel bakıma dair beklenilebilecek her hizmeti en sağlam şekilde müşterilerimize veriyoruz.

Düğünlere dönecek olursak; gelinlerimizin heyecanlarını çok iyi anlıyor, onları gerçekten dinleyip hayallerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Dünyada mesleğimizle ilgili olup bitenleri takip ettiğimizden en modern saç tasarımlarını başarıyla yapıyoruz ve gelinlerimizin tüm isteklerini karşılayabiliyoruz. Saç tasarımımız bitip her şey gelinimizin isteğine göre olduktan sonra da görünümü tamamlamak için makyaja geçiyoruz. Profesyonel makyajımızda gelinimizin yüz hatlarını vurgulayan kalıcı ve bir o kadar doğal bir uygulama yapıyoruz. Gelinimiz dilerse arkadaş ve yakınlarından birkaç kişiyi daha ağırlayabiliyoruz.

Poligon Mahallesi kuaförleri arasında yapacağınız seçimde en iyi sonuç için Hasan & Tarık Kuaför olarak bizi tercih edebilirsiniz. Bize ulaşıp randevu veya fiyat teklifi almak isterseniz de yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı, Poligon, İnönü Cd. No:530, 35140 Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.