İzmir Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah şekeri arayan çiftler için İzmir'deki en güzel nikah şekeri firmalarını Düğün.com'da bir araya getirdik! Tek tıkla firmaları incele ve beğendiklerinle hızlıca iletişime geçerek fiyat teklifi iste.

Esnek sözleşme Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım

Konak

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım

Mutlu bir birlikteliğe imza attığınız nikâh gününüze dair sevdiklerinize hatıra bırakmak amacıyla dağıtacağınız nikâh şekeri ve hediyelikleri sizin için özenle hazırlıyoruz. Birbirinden farklı...

2 TL'den az

Min. Fiyat

6 yorum

21
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları
Tüm Şehirler Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri, Düğün Hediyelikleri ve Nişan Şekerleri Nasıl Seçilmeli?

Kına, nişan, düğün ya da nikahınıza katılacak sevdiklerinize klasik bir nikah şekeri sunabileceğiniz gibi, düğün hatırası olarak saklayacakları hediyelikler de seçebilirsiniz. Geçmişten beri nikah çıkışlarında davetlilere sunulan tül içerisine sarılmış ya da porselen kutuya konmuş badem şekeri, yaşı daha ileri olan konuklarınızı memnun edecekken, kurabiyeler, çubukta mini pastalar, cupcakeler, renkli şekerlemeler genç bir konuk kitlesi için daha uygun bir tercih olabilir.

Eğer nikah ya da nişan şekeri olarak, kurabiye verecekseniz, genellikle gelin-damat, düğün pastası, gelin arabası, kalp formundaki modellerin daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Lezzet olarak da davetlilerinizi mutlu edecek, limonlu, kakaolu, vanilyalı, tarçınlı, zencefilli olmak üzere pek çok seçenek bulunuyor.

Hediyenizin hemen tükenecek gıdalar yerine kalıcı olmasını istiyorsanız, davetlilerinize düğün hatırası olarak magnet, içerisine resminizi koyabileceğiniz mıknatıslı küçük çerçeveler de verebilirsiniz. Sevdikleriniz, maske şeklindeki ya da gelin-damat figürlerinin olduğu magnetlerinize her baktıklarında sizi hatırlayacaklar.

Kına Hatırası Hazırlayacaklara Öneriler

Kına organizasyonlarında da davetlilere kına hediyelikleri sunmak, yaygın bir gelenek. Bu konuda hediyelik eşya yapan firmalardan yardım alabileceğiniz gibi, evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Etrafını dantel, hasır ip ya da kurdele ile süsleyebileceğiniz ufak mumlar, sabunlar, tül ya da hasır keselere koyacağınız lavanta gibi hoş kokulu kurutulmuş çiçekler de hediye olarak sunulabilir. Kurutulmuş meyveler ise sağlıklı hediyeliklere örnektir. Ananas, kivi, kavun gibi pek çok kurutulmuş meyve, şık sunumlarla birleştiğinde alternatif hediyelikler arasında yerini alır.

Nikah Şekerleriniz Sayesinde İyilik Yapmak İster Misiniz?

Davetlilerinize nikah şekeri vermek yerine, onlar adına toplam nikah şekeri maliyetiniz kadar sosyal yardım kuruluşlarına destek olabilirsiniz. Mesela bu sayede yardıma ihtiyaç duyan bir çocuğun eğitim masraflarına katkı sağlayabilir, dezavantajlı durumda olan kişiler için bağış kampanyasına destek olabilir ya da hayvan haklarının geliştirilmesi için oluşturulacak fona yardımda bulunabilirsiniz.

Çevre vakıfları ile de işbirliği yaparak, hem o kurumlara bağışta bulunmuş olursunuz hem de düğün ya da nikahınıza gelen konuklarınızda çevre bilincinin artmasına katkı sağlayabilirsiniz. Mesela nikah şekeri vermek yerine her bir konuğunuz adına bir fidan bağışlamak ya da davetlilerinize tohum ya da fidan hediye etmek iyi bir fikir olmaz mı? Davetlilerinize onlar adına fidan diktiğinizi, vereceğiniz kitap ayraçları, kartlar, bardak altlıkları ile de duyurabilirsiniz. Dilerseniz kitap ayraçlarında kendi fotoğrafınıza da yer verebilirsiniz.

İzmir ilinde hizmet veren firmaları listelediğimiz bu sayfada, ilgilendiğiniz firmadan zahmetsizce ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.