Nikah Şekeri ve Hediyelik

İzmir Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Mutlu beraberliğinizi evlilikle taçlandırdığını bu özel gününüzü size ve sevdiklerinize her zaman hatırlatacak bir hediyelik vermek ister misiniz? Öyleyse, Duru'nun Işıltıları’na hoş geldiniz!...

30-50 TL
İncele

1999 yılından beri sektördeki deneyimimizle İzmir nikah şekeri firmaları arasındaHüma Hediyelik ve Nikah Şekeri adıyla faaliyet gösteriyoruz. Başlangıçta toptan üretimle sektöre adım atan...

20-30 TL
İncele
Tanzey
1 Yorum
Konak

Tanzey, İzmir nikah şekeri yapan yerler denilince geniş ürün yelpazesi ile akıllara geliyor. Farklı davetlere ve konseptlere uyum sağlayan firmamızda, düğünden söz ve nişan davetlerine, kınadan...

20-30 TL
İncele
Gift Candle
5,0
(2 Yorum)
Konak
22 saatte cevap verir

Düğününüze, nişanınıza ya da nikahınıza gelen konuklarınıza, davetinize katılım sağladıklarından dolayı hediye ile teşekkür etmek ve anı bırakmak isterseniz sizlere Gift Candle hakkında bilgi...

İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nikah Şekeri, Düğün Hediyelikleri ve Nişan Şekerleri Nasıl Seçilmeli?

Kına, nişan, düğün ya da nikahınıza katılacak sevdiklerinize klasik bir nikah şekeri sunabileceğiniz gibi, düğün hatırası olarak saklayacakları hediyelikler de seçebilirsiniz. Geçmişten beri nikah çıkışlarında davetlilere sunulan tül içerisine sarılmış ya da porselen kutuya konmuş badem şekeri, yaşı daha ileri olan konuklarınızı memnun edecekken, kurabiyeler, çubukta mini pastalar, cupcakeler, renkli şekerlemeler genç bir konuk kitlesi için daha uygun bir tercih olabilir.

Eğer nikah ya da nişan şekeri olarak, kurabiye verecekseniz, genellikle gelin-damat, düğün pastası, gelin arabası, kalp formundaki modellerin daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Lezzet olarak da davetlilerinizi mutlu edecek, limonlu, kakaolu, vanilyalı, tarçınlı, zencefilli olmak üzere pek çok seçenek bulunuyor.

Hediyenizin hemen tükenecek gıdalar yerine kalıcı olmasını istiyorsanız, davetlilerinize düğün hatırası olarak magnet, içerisine resminizi koyabileceğiniz mıknatıslı küçük çerçeveler de verebilirsiniz. Sevdikleriniz, maske şeklindeki ya da gelin-damat figürlerinin olduğu magnetlerinize her baktıklarında sizi hatırlayacaklar.

Kına Hatırası Hazırlayacaklara Öneriler

Kına organizasyonlarında da davetlilere kına hediyelikleri sunmak, yaygın bir gelenek. Bu konuda hediyelik eşya yapan firmalardan yardım alabileceğiniz gibi, evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Etrafını dantel, hasır ip ya da kurdele ile süsleyebileceğiniz ufak mumlar, sabunlar, tül ya da hasır keselere koyacağınız lavanta gibi hoş kokulu kurutulmuş çiçekler de hediye olarak sunulabilir. Kurutulmuş meyveler ise sağlıklı hediyeliklere örnektir. Ananas, kivi, kavun gibi pek çok kurutulmuş meyve, şık sunumlarla birleştiğinde alternatif hediyelikler arasında yerini alır.

Nikah Şekerleriniz Sayesinde İyilik Yapmak İster Misiniz?

Davetlilerinize nikah şekeri vermek yerine, onlar adına toplam nikah şekeri maliyetiniz kadar sosyal yardım kuruluşlarına destek olabilirsiniz. Mesela bu sayede yardıma ihtiyaç duyan bir çocuğun eğitim masraflarına katkı sağlayabilir, dezavantajlı durumda olan kişiler için bağış kampanyasına destek olabilir ya da hayvan haklarının geliştirilmesi için oluşturulacak fona yardımda bulunabilirsiniz.

Çevre vakıfları ile de işbirliği yaparak, hem o kurumlara bağışta bulunmuş olursunuz hem de düğün ya da nikahınıza gelen konuklarınızda çevre bilincinin artmasına katkı sağlayabilirsiniz. Mesela nikah şekeri vermek yerine her bir konuğunuz adına bir fidan bağışlamak ya da davetlilerinize tohum ya da fidan hediye etmek iyi bir fikir olmaz mı? Davetlilerinize onlar adına fidan diktiğinizi, vereceğiniz kitap ayraçları, kartlar, bardak altlıkları ile de duyurabilirsiniz. Dilerseniz kitap ayraçlarında kendi fotoğrafınıza da yer verebilirsiniz.

İzmir ilinde hizmet veren firmaları listelediğimiz bu sayfada, ilgilendiğiniz firmadan zahmetsizce ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Tüm Şehirler Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları