Yalçın Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Yalçın Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Yalçın Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yalçın Kuaför Sık Sorulan Sorular

Yalçın Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yalçın Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Yalçın Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yalçın Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Yalçın Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Yalçın Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Yalçın Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yalçın Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Yalçın Kuaför Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe severek faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Yalçın Kuaför bulunduğu konum itibariyle İzmir Karabağlar kuaförleri arasında yer alıyor. Burada her biri alanında uzman ve işini severek yapan harika butik bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tamamı güler yüzlülükleri ve misafirperverlikleri ile konuklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi karşılıyorlar. 7 yaşından 70 yaşına kadar tüm hanımefendileri salonumuzda ağırlıyor ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek hemen her uygulamayı salonumuzda verebiliyoruz. Saça dair tüm işlemler başta olmak üzere; kesim, saç tasarımı, renklendirme, boya, röfle, ombre ve sombre, keratin bakım, Brezilya fönü, perma, profesyonel ve günlük makyaj, cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikür gibi pek çok hizmeti bir arada bulunduruyoruz. İşlemlerimizin tamamını özen ve titizlikle yapıyor, hep aynı kalitede sonuçlar almak için en kaliteli ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.

Günlük rutinimizde verdiğimiz bu hizmetler haricinde özel gün ve geceler için de konuklarımızı ağırlıyoruz. Bunlar içerisinde ise düğünler başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, kız isteme törenleri, sünnet düğünleri ve benzeri kutlamalar yer alıyor. Kuşkusuz ki her birinden daha özel bir gün olduğu için en çok düğünlere özeniyoruz. Gelinlerimizi büyük bir ilgiyle karşılıyor, tam zamanında eksiksiz hazırlayarak stresten uzak kalmalarını sağlıyoruz. Diledikleri saç modelini yapabildiğimiz gibi naçizane tavsiyelerde de bulunabiliyoruz. Profesyonel bir makyajla da görünümünü kusursuzlaştırıp bunun kalıcı olmasını sağlıyor.

Yalçın Kuaför olarak randevu sistemiyle çalışıyor, özellikle de düğün dernekler için organizasyona birkaç hafta kala randevu alınmasını rica ediyoruz. Karabağlar kuaförleri arasında yapacağınız seçimde en iyi sonuçlar için bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler, 505. Sk. No:23, 35150 Karabağlar/İzmir, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yalçın Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.