Hair Boom

E-posta Gönder

  • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Hair Boom Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Hair Boom Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hair Boom Sık Sorulan Sorular

Hair Boom gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hair Boom gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Hair Boom gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hair Boom gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hair Boom şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hair Boom şehir dışında hizmet vermiyor.


Hair Boom ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hair Boom ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hair Boom Hakkında

Saçınız ve makyajınızla fark yaratmanız için çalışan Hair Boom ailesine hoş geldiniz! 2016 yılının Mayıs ayından beri faaliyet gösteren ekibimizle güzel gelinlerimizin mutluluğu için çalışıyoruz. Her mevsim özel makyaj uygulamaları ve saç tasarımlarıyla karşınıza çıkıyoruz. 7 kişilik ekibimizle birlikte kusursuz güzelliğinizi ve düğün şıklığınızı tamamlamak için durmaksızın çalışıyor, yenilikleri takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Yurt içi ve yurt dışı eğitimlerine, seminerlerine katılan güçlü kadromuzla her zaman daha iyi hizmet sunuyoruz. Kaliteden, memnuniyetten ve sağlıktan ödün vermiyoruz.

Hair Boom İzmir’de her gelinimizin düğün hazırlıklarına erkenden başlıyoruz. Saç kaynağı, renk değişikliği, dip açma, ombre, balyaj, brush light, röfle, perma gibi işlemleri tamamlıyoruz. Kalıcı oje, lifting, kaş terapi, ipek kirpik, saç ve cilt bakımlarınızı da adım adım gerçekleştiriyoruz. Bu sayede düğün günü gelip çattığında sizin için her şeyin hazır olduğundan emin oluyoruz… Şimdi ise hiç vakit kaybetmeden, tasarımını tarzınıza ve isteklerinize uygun şekilde yaptığımız saç uygulamaları ve makyaj bazı ile hazırlıklarına başlıyoruz. Kusursuz güzelliğiniz için porselen makyajınızı make up artistlerimiz ve danışmanımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. Saçınızı tamamlayan stilistlerimiz aksesuar ve duvak ile hazırlıkları bitiriyor. Aynada kendinizi gördüğünüzde bir kez daha bizi tercih ettiğiniz için “iyi ki”, diyeceksiniz!

Güzel gelinlerimizin mutluluğu için danışmanlık hizmetiyle başlayan sürecimizin her adımından memnun kalacağınızdan eminiz. Üstelik hazırlıklar için yakın dostlarınıza da özel hizmet veriyoruz. Kendinizi sevdiklerinizle iyi hissedeceğinizi bildiğimiz için güzel vakit geçirebileceğiniz bir atmosfer yaratmayı ihmal etmiyoruz.

İzmir gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizle beraber sunduğumuz; manikür, pedikür, yüz bölgesi ağdası, profesyonel saç tasarımı ve makyajınızı hizmetlerini düğün paketlerimiz sayesinde avantajlı fiyatlarla elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken tek şey Hair Boom iletişim formunu doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.