Yıldız Kuaför

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Yıldız Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Yıldız Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yıldız Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yıldız Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Yıldız Kuaför Hakkında

İster hayatının en özel günü olsun isterse normal sıradan bir gün, kişisel bakımına, güzelliğine ve görünümüne önem veren her kadın için çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır güzellik sektöründeyiz ve işimizi severek yapıyoruz. Kendi vizyonumuzu ve çalışma tarzımızı sergilediğimiz salonumuz Yıldız Kuaför Karabağlar’da bulunuyor. Burada her biri işinin ehli, güler yüzlü ve harika butik bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimizi evimize gelen konuklarmış gibi ağırlıyoruz ve onlarla samimi bir ilişki kurarak rahat etmelerini sağlıyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Saç kesimi, saç boyama, ombre ve röfle, saç tasarımı, keratin bakım, tırnak bakımı, manikür ve pedikür, sir ağda, profesyonel ve günlük makyaj gibi hizmetleri örneklendirebiliriz. Tabii ki tüm hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil, özel gün ve organizasyonlara en iyi şekilde hazırlanmak ve özenli bir görünümlere davetlere katılmak isteyen müşterilerimizi de ağırlıyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, nikahlar, kutlamalar ve benzeri organizasyonlar için hem gelin adaylarını hem de davete katılacakları diledikleri şekilde hazırlıyoruz.

Düğünler ve gelinler özelinde konuşmak gerekirse gelinlerimize hak ettikleri özeni de ilgi alakayı da gösteriyoruz. Onları günün stresinden uzaklaştırarak tam zamanında hazırlıyor ve bu süreçte istedikleri her şeyi eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Saç tasarımında karar verdikleri bir model varsa onun aynısını uygulayabiliyoruz. Karar verememişlerse de gelinlikleri düğün mekan ve konseptlerine göre kendi tasarımlarımızı yapabiliyoruz. Aynı zamanda tesettürlü gelinlerimizi de ağırlıyor ve onlara en güzel ve gösterişli türban tasarımlarını yapıyoruz. Taçlar veya her türden baş aksesuarlarını da kullanabiliyor, profesyonel makyajla görünümü tamamlıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Karabağlar Yıldız Kuaför ailesi olarak sizi salonumuza bekleriz. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yunus Emre, 4165. Sk. No:81, 35130 Karabağlar/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.