Yıldız Kuaför

E-posta Gönder

  • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Yıldız Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Yıldız Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yıldız Kuaför Sık Sorulan Sorular

Yıldız Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yıldız Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Yıldız Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yıldız Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Yıldız Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Yıldız Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Yıldız Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yıldız Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Yıldız Kuaför Hakkında

İster hayatının en özel günü olsun isterse normal sıradan bir gün, kişisel bakımına, güzelliğine ve görünümüne önem veren her kadın için çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır güzellik sektöründeyiz ve işimizi severek yapıyoruz. Kendi vizyonumuzu ve çalışma tarzımızı sergilediğimiz salonumuz Yıldız Kuaför Karabağlar’da bulunuyor. Burada her biri işinin ehli, güler yüzlü ve harika butik bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimizi evimize gelen konuklarmış gibi ağırlıyoruz ve onlarla samimi bir ilişki kurarak rahat etmelerini sağlıyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Saç kesimi, saç boyama, ombre ve röfle, saç tasarımı, keratin bakım, tırnak bakımı, manikür ve pedikür, sir ağda, profesyonel ve günlük makyaj gibi hizmetleri örneklendirebiliriz. Tabii ki tüm hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil, özel gün ve organizasyonlara en iyi şekilde hazırlanmak ve özenli bir görünümlere davetlere katılmak isteyen müşterilerimizi de ağırlıyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, nikahlar, kutlamalar ve benzeri organizasyonlar için hem gelin adaylarını hem de davete katılacakları diledikleri şekilde hazırlıyoruz.

Düğünler ve gelinler özelinde konuşmak gerekirse gelinlerimize hak ettikleri özeni de ilgi alakayı da gösteriyoruz. Onları günün stresinden uzaklaştırarak tam zamanında hazırlıyor ve bu süreçte istedikleri her şeyi eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Saç tasarımında karar verdikleri bir model varsa onun aynısını uygulayabiliyoruz. Karar verememişlerse de gelinlikleri düğün mekan ve konseptlerine göre kendi tasarımlarımızı yapabiliyoruz. Aynı zamanda tesettürlü gelinlerimizi de ağırlıyor ve onlara en güzel ve gösterişli türban tasarımlarını yapıyoruz. Taçlar veya her türden baş aksesuarlarını da kullanabiliyor, profesyonel makyajla görünümü tamamlıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Karabağlar Yıldız Kuaför ailesi olarak sizi salonumuza bekleriz. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yunus Emre, 4165. Sk. No:81, 35130 Karabağlar/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.