İzmir Teknede Düğün Fiyatları

Tekne düğünü ile mavi suların keyfi düğününe yansısın! Hemen tıkla, tüm İzmir tekne düğünü alternatiflerini incele, kolayca fiyat teklifi iste, firmalarla hızlıca iletişime geç!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün İçin Tekne Kiralama

Deniz tutkunu bir çiftseniz, en sevdiğiniz renk mavi ve tonları ise tekne düğünleri sizin de tercihiniz olabilir. En küçük detayıyla kusursuz bir şekilde düşünülmüş bir tekne düğünü, size ve konuklarınıza unutulmaz saatler yaşatabilir. İzmir’in eşsiz manzarası, muhteşem denizi ve koyları eşliğinde gemide düğün ya da bir yat düğünü hiç de fena olmazdı öyle değil mi? Sizin de bu soruya yanıtınız “Evet” ise, tek yapmanız gereken, düğününüzü yapacağınız tekne, yat ya da gemiye karar verip kiraladıktan sonra, şehrinizde bulunan organizasyon firmaları ile iletişim kurarak, düğününüzü nasıl da göz alıcı bir hale dönüştürdüklerine tanıklık etmek.

Tekne Düğünleri İçin Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Böyle bir tekne düğününde gelinlik tercihinizi, mekan fazla geniş olmayacağından, düz ya da A kesim modellerden yana yapmalısınız. Kabarık gelinlik modelleri ile masalar arasında rahat hareket edemez misafirlerinizle de rahatça iletişim kuramayabilirsiniz. Oysaki o gün sizin gününüz. Dilediğiniz gibi hareket edebilmeli, dans edip, dostlarınızla eğlenebilmelisiniz. Eğer dikdörtgen vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız, şifon kumaştan hazırlanan bacak yırtmaçlı, uçuş uçuş bir gelinlik modeli tercih edebilirsiniz. Tek omuzlu hellenistik bir model de tekne düğünleri için ideal bir tercih olacaktır. Teknede düğün yapacaksanız, çok yüksek ve sivri topuklu olmayan ayakkabılara yönelebilirsiniz. Platform ya da yumurta topuklu ayakkabılar gece boyu ayaklarınızı rahat ettirecektir.

Şehrinizde tekne, yat, gemi kiralayabileceğiniz firmalara ulaşabilmek için bulunduğunuz sayfadan yararlanabilir, firmaların sayfalarını detaylı şekilde inceleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Tekne Düğünleri

Tüm Şehirler Tekne Düğünleri

İzmir Tekne Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular