İzmir Nikah Sonrası Yemeği

İzmir'de nikah sonrası yemeği için uygun mekanlar Düğün.com'da! Nikah sonrası yemek mekanlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste. Üstelik tek bir tıkla!

Red Green Hotel
75
3
Red Green Hotel

Karşıyaka

Nikahınızı yaptıktan sonra sevdiklerinizle beraber eğlenmek istiyorsanız sizi Red Green Hotel’e davet ediyoruz. İzmir nikah sonrası yemek mekanları arasında yer alan otelimiz Karşıyaka’da...

Kapasite
10-45 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL
1912 Asmalı Meyhane
26
1

Karşıyaka nikah sonrası yemek mekanları arasında şahane lezzetleri ve canlı müzik gibi imkanları sayesinde parlayan 1912 Asmalı Meyhane’ye hoş geldiniz! En sevdiklerinizin size eşlik edeceği o...

Kapasite
100-250 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Öz Meyhane
21
3

Öz Meyhane İzmir nikah sonrası yemek mekanları arasına yeni katıldı ancak ekibimiz 4 yıllık sektör deneyimine sahip. Evliliğini bir ziyafet çekerek kutlamak isteyen çiftlerimize çok geniş bir...

Kapasite
50-75 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Lavantalı Konak
48
4
Lavantalı Konak

Seferihisar

Lavantalı Konak İzmir Seferihisar’da 7 yıllık tecrübeyle hizmet veren bir butik otel. Taş ev konseptimizle beğeni topluyor, Seferihisar nikah sonrası yemek mekanları arasında önemli bir yer...

Kapasite
30-150 Kişi
Min. Yemekli
750 - 1000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İzmir’de Nikah Sonrası Eğlence Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Her çift düğün yapacak diye bir kural yok. Nikah töreninizden sonra en yakınlarınızla birlikte restoranda ya da eğlence mekanında küçük bir kutlama da yapabilirsiniz. Bu tarz nikah sonrasında hafif yemeklerle yapılan kokteyl kutlamalar son yıllarda çiftler arasında gittikçe yaygınlaşıyor. Mekanınızı seçerken davetlilerinizden yola çıkarak karar verebilirsiniz. Aile büyüklerinizin de olduğu bir düğün yemeği gerçekleştirecekseniz klasik lezzetler sunan bir restoranla anlaşabilirsiniz. Bu şekilde genç yaşlı herkes yemeklerden memnun kalacaktır. Nikahtan sonra yemek yerine arkadaşlarınızla birlikte düğün sonrası eğlence olarak after party düzenlemeyi düşünüyorsanız bir meyhanede fasıl yapabilir ya da bir eğlence mekanında loca tutarak dilediğinizce dans edebilirsiniz. Nikah sonrası davet vereceğiniz yeri seçerken evlendirme dairesine yakın bir mekan tercih ederseniz sonrasında mekana geçmeniz daha kolay olacaktır. İzmir’deki nikah sonrasında kutlama yemeği verebileceğiniz restoranlara, meyhanelere ve after party düzenleyebileceğiniz eğlence mekanlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nikah Sonrası Kokteyllerde Nasıl Giyinilmeli?

Düğün yapmak yerine yakınlarınızla birlikte nikah sonrasında kokteyl yapmayı planlıyorsanız gösterişli gelinlikler yerine daha sade modeller kullanmanızı öneriyoruz. Midi boy gelinlikler, düz veya A kesim modeller nikah sonrası yemekleri için harika birer alternatifidir. Son yıllarda artan minimal tarzda tasarlanmış modeller bu şekilde bir gelinlik bulmanızı da kolaylaştıracaktır.

Damat adayları nikah sonrasında verilen kokteyllerde smokin yerine pamuklu bir takım elbise tercih edebilir. İtalyan kesim siyah, lacivert ya da gri bir takım oldukça stil sahibi görünmenizi sağlayacaktır. Bu tarz bir davet veriyorsanız daha rahat alternatifler de deneyebilirsiniz. Örneğin; kanvas kumaştan pantolon ve onunla uyumlu şık bir blazer ceket.

Nikah sonrasında sevdiklerinizle küçük bir kutlama yemeği yapacaksanız şehrinizdeki nikah sonrası yemeği organizasyonu için uygun mekanlara bir tıkla ulaşabilir, onlardan ücretsiz bir şekilde teklif alarak nikah sonrası yemek fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

İzmir Nikah Sonrası Yemeği - Sıkça Sorulan Sorular