Mehmet Özlü Kuaför

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mehmet Özlü Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mehmet Özlü Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet Özlü Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mehmet Özlü Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mehmet Özlü Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip, özenle hazırlanmış kusursuz bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız sizi Mehmet Özlü Kuaför’e davet ediyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan ve güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktördür. Bu nedenle gelin saçınızın ve makyajınız profesyonel ve işini bilen bir ekip tarafından hazırlanması oldukça önemlidir. Biz sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla güzelliği için en iyisini isteyen kadınlara hizmet veriyoruz. Salonumuzda çalışan herkes alanında eğitim almış, profesyonel ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor.

Güzellik alanında profesyonel bir ekibin yanında kullanılan ürünlerin ve ekipmanların kalitesi de oldukça önemlidir. Biz Mehmet Özlü Kuaför olarak bu nedenle salonumuzda yaptığımız her işlemde kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Salonumuzda sadece güvenilir seçkin markaların ürünleri ile çalışıyoruz. Alanımızdaki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, salonumuzda kullandığımız ekipmanları bu gelişmelere uyumlu bir şekilde yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sizin tarzınıza ve zevklerinize uygun adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizi iyi bir şekilde tanımaya, zevklerinizi ve düğün konseptinizi öğrenmeye önem veriyoruz. İster gösterişli ister doğal görünümlü dilediğiniz her gelin görüntüsünü kusursuz bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Attığımız her adımda sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek ve isteklerinizi doğru bir şekilde analiz ederek düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Mehmet Özlü Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz sihirli dokunuşlarımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, sizi ışıl ışıl bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Vatan, Kadir Aydın Sk. No:44, 35160 Karabağlar/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.