Mehmet Özlü Kuaför

E-posta Gönder

  • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Mehmet Özlü Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mehmet Özlü Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Mehmet Özlü Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mehmet Özlü Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Mehmet Özlü Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mehmet Özlü Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Mehmet Özlü Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mehmet Özlü Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Mehmet Özlü Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mehmet Özlü Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Mehmet Özlü Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mehmet Özlü Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mehmet Özlü Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip, özenle hazırlanmış kusursuz bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız sizi Mehmet Özlü Kuaför’e davet ediyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan ve güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktördür. Bu nedenle gelin saçınızın ve makyajınız profesyonel ve işini bilen bir ekip tarafından hazırlanması oldukça önemlidir. Biz sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla güzelliği için en iyisini isteyen kadınlara hizmet veriyoruz. Salonumuzda çalışan herkes alanında eğitim almış, profesyonel ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor.

Güzellik alanında profesyonel bir ekibin yanında kullanılan ürünlerin ve ekipmanların kalitesi de oldukça önemlidir. Biz Mehmet Özlü Kuaför olarak bu nedenle salonumuzda yaptığımız her işlemde kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Salonumuzda sadece güvenilir seçkin markaların ürünleri ile çalışıyoruz. Alanımızdaki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, salonumuzda kullandığımız ekipmanları bu gelişmelere uyumlu bir şekilde yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sizin tarzınıza ve zevklerinize uygun adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizi iyi bir şekilde tanımaya, zevklerinizi ve düğün konseptinizi öğrenmeye önem veriyoruz. İster gösterişli ister doğal görünümlü dilediğiniz her gelin görüntüsünü kusursuz bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Attığımız her adımda sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek ve isteklerinizi doğru bir şekilde analiz ederek düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Mehmet Özlü Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz sihirli dokunuşlarımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, sizi ışıl ışıl bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Vatan, Kadir Aydın Sk. No:44, 35160 Karabağlar/İzmir, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.