Catering Hizmetleri

İzmir Catering Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Organizasyonu Yapacak Çiftlere Tavsiyeler

Tıpkı düğün mekanları gibi, catering firmalarının randevularının hızla dolması nedeniyle, düğün gününe en az 7-8 ay kala yemek hizmeti alacağınız şirketi araştırmaya başlamanızı öneririz. Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz, her ne kadar bunu yapmak çok kolay olmasa da davetlilerin ortak beğenisine hitap edecek bir menü belirlemeye çabalamalısınız. Mesela bir konuğunuz balık seviyorken, diğeri ızgara köfte tercih edebilir. Bu nedenle menüyü planlarken, ordövr tabağı, ana yemek ve ara sıcak gruplarında seçenekli olarak en az ikişer çeşit yemek ikramı sunmanız, konuklarınızın geceden memnun ayrılmasını sağlayabilir. Özellikle farklı yaşlarda, büyük bir davetli kitlesinin yer alacağı bir düğün organize edecekseniz, ortak damak tadına ulaşmak zor olacağı için, açık büfe seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Davetli listeniz genç ve dinamik bir kitleden oluşuyorsa kokteyl sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Düğün davetlerinde menü çeşitlerine ilişkin daha fazla bilgi almak isterseniz, makalemizden de faydalanabilirsiniz.

Düğününüze aralarında ileri yaşlı, vejetaryen, şeker hastası, hamile gibi özel durumu olan misafirleriniz de katılabilir. Onlar için ayrıca özel bir menü düşünebilirsiniz. Mesela vegan konuklarınız için, sebze ağırlıklı, bakliyat ve tahıllardan oluşan özel bir menü hazırlatabilir, üzerine inek sütü yerine badem ya da hindistan cevizi sütünden hazırlanmış bir tatlı sunabilirsiniz. Çocuklar için ayrı bir çocuk menüsü oluşturmak, minik konuklarınızın da hoşuna gidecektir. Bu aynı zamanda israfın önüne geçen, ekonomik de bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Sağlıklı Menülerle Konuklarınızı Düşündüğünüzü Gösterin

Menülerinizde yiyeceklerin kalori miktarlarını da belirtip, daha az kalorili yiyecekler için ayrı bir kategori oluşturursanız konuklarınız için hoş bir jest yapmış olursunuz. Sağlıklı menüler oluşturmak için, gıdaların mevsiminde toplanan sebze ve meyvelerden hazırlanmasına da ayrıca önem vermenizi tavsiye ediyoruz. Yemek organizasyon hizmeti alacağınız firma ile gıdaların hangi koşullarda ve nerede saklanacağı konusunda detaylı bilgi almayı da ihmal etmemelisiniz. Düğününüz sıcak bir yaz gününde gerçekleşecekse, yiyeceklerin saklama koşulları daha da bir önemli hale gelir. Temizlik ve masa düzeni de üzerinde titizlikle durulması gereken bir diğer konudur. Konuklarınız ilk olarak, servis tabağı ile çatal-bıçakların temizliğine ve düzenli dizilimine bakacaktır. Çalışacağınız catering firması ile bu konuyu baştan konuşmalı, servisin aksamaması konusunda hassasiyetinizi özellikle belirtmelisiniz.

İzmir’de hizmet veren catering firmalarını bulunduğunuz sayfada listeleyebilir, her birini detaylı inceleyerek hazır düğün yemeği fiyatları konusunda, oturduğunuz yerden, zahmetsizce bilgi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları