Dans Kursları

İzmir Düğün Dans Kursları

Hürriyet Dans Akademi
5,0
(12 Yorum)
Karşıyaka
2 saatte cevap verir

Eğer düğününüzde misafirlerinizi büyülemek ve unutulmaz anlar yaşatmak istiyorsanız, Hürriyet Dans Akademi'ne adım atmanın tam zamanı! Sahnede muhteşem figürler ve koreografilerle hazırladığımız...

1.000
750 TL
İncele
Artem İzmir
5,0
(13 Yorum)
Bornova
1 saatte cevap verir

Artem İzmir, düğün ve davetlerde unutulmaz bir dans performansı sergilemek isteyen çiftlere, dansın sihrini İzmir düğün dansları eğitimi vererek sunuyor. Civan Al, Artem İzmir'in gurur kaynağı...

1.000 TL'den az
İncele
Düğün Dansları İzmir
5,0
(37 Yorum)
Balçova
1 saatte cevap verir

Profesyonel dansçılar ve eğitmenler Okan Korkmaz ve Berfin Zeynep Çayır, İzmir düğün dansı kursları arasında sizin için mükemmel bir dans deneyimi sunmaya hazır. Hem hareketli hem de romantik...

1.000-1.500 TL
İncele
Zeybek Sanat Akademisi
5,0
(3 Yorum)
Buca

Üçyol-Konak ve Çamlıkule-Buca şubelerimiz mevcut size en uygun olan şubemizde ders alabilirsiniz. Zeybek Sanat Akademisi, İzmir’in en prestijli dans okullarından biridir. Burada, profesyonel...

1.000-1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Dansı Nedir?

Düğün dansı, davetlilere müstakbel eşiniz ile birbirinize olan sevginizi gösteren, sembolik anlamı olan bir danstır ve herhangi bir türde dans etmenize olanak tanır. Genellikle, düğünlerde, vals, rumba, tango, slow dans çeşitleri tercih edilmekle birlikte, kendine güvenen ve hareketli danslarda iyi olabileceğini düşünen çiftler, cha cha, twist, salsa gibi latin dansları olarak bilinen türleri de deneyebilir. İstenilirse zeybek, roman havası, Kafkas oyunları gibi yöresel danslar da tercih edilebilir. Dilediğiniz türde dans eğitimi veren bir kursa giderek, sınıf içi eğitimi alabileceğiniz gibi, düğün için özel dans dersi de talep edebilirsiniz. Her iki durumda da başarılı bir düğün dansı sergilemek, bol bol pratik yapmayla ve biraz da yetenekle ilgilidir.

Anlaştıkları bir firmadan ilk dans kursu alacak olan çiftler özellikle hareketsiz bir yaşamları varsa, önceliği ilk derslerde biraz kondisyona vermeliler. Çiftler, kursun ilerleyen derslerinde, koordinasyon, birlikte uyumlu hareket etme gibi becerilerinin geliştiğini de görebilirler. Eğer siz de dans kursuna gitmeyi planlıyorsanız, eğitmeninizden düğününüzde sergileyerek, konuklarınızı şaşırtabileceğiniz çeşitli dans şovlar hazırlamanıza yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Mesela müstakbel eşinizle yavaş ritimli bir şarkıyla piste geldiğinizi, daha sonra müziğin birden hızlanarak, rock’n roll gibi hızlı bir ritme dönüştüğünü düşünsenize! Emin olun salondaki davetlileriniz, hem çok eğlenecek hem çok şaşıracak.

Düğün Dansı Kursuna Gideceklere Tavsiyeler

Eğer dans kursuna gidecekseniz, derslere en az 2-3 ay kala başlamalısınız. Çünkü bu işi son 1-2 haftaya sıkıştırırsanız, hem strese girebilir hem de hareketlerinizi yeteri kadar özümseyemeyebilirsiniz.

İzmir Dans Kursları

İzmir'de dans kursu sayısı çok fazla. Bu nedenle size kolayca seçim yapmanın ipuçlarını vereceğiz. İzmir dans kursları arasından seçim yaparken gelinlik modelinize göre dans türlerini öneren firmaları dikkate almalısınız. Mesela ayak hareketleriyle süslü bir dans olan tangoyu seçen gelin adayları, tango kursu kayıtlarını yaptırmadan önce, gelinlik modellerini gözden geçirmeli, uzun, prenses kesim gelinlik ile yapacakları figürlerin pek de anlaşılmayacağını bilmelidir. Mini ya da midi gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz.

Anlaşacağınız dans kursuna, düğünden önce mekanda DJ ile prova yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu sayede hem dans ettiğiniz piste alışmış olursunuz hem de müzikli prova yaparak, hata riskini azaltırsınız.

Şehrinizde dans kursu hizmeti veren firmaları listelediğimiz bulunduğunuz bu sayfayı detaylıca inceleyerek, dilediğiniz kurstan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Dans Kursları

Tüm Şehirler Dans Kursları