İzmir Düğün Dans Kursları

İlk dansınızla konuklarınıza keyifli ve unutulmaz dakikalar yaşatmak şimdi çok kolay, çünkü tüm İzmir dans kursları Düğün.com'da! Hemen incele, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi ise. Tek bir tıkla!

%22 indirim
Düğün Dansları İzmir
27
17
Düğün Dansları İzmir

21 yorum

Balçova

İzmir Düğün Dansları, İzmir'de düğün dansları sektöründe profesyonel hizmet veriyor. Eğitmenleri Okan Korkmaz ve Berfin Zeynep Çayır 12 yılı aşkın tecrübeleri ve birikimleri ile sizlerle beraber...

Min. Fiyat
500-750 TL
Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
4 hafta
Pandans Akademi
10
14
Pandans Akademi

11 yorum

Konak

Pandans Akademi, profesyonel eğitmen ve dansçı kadrosuyla 8 yılı aşkındır İzmir düğün dansı kursları arasında yer alıyor. Düğününüzün en özel anları arasında yer alan ilk dansınızı benzersiz bir...

Min. Fiyat
500 TL'den az
Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Mambo Dance Club
1
15

İlk dansınız için özel bir koreografi hazırlamak istiyorsanız sizi Mambo Dance Club’la tanıştıralım. İzmir düğün dans kursları arasında hizmete devam eden Mambo Dance Club Gaziemir’de yer alıyor....

Min. Fiyat
500-750 TL
Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
1 hafta

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün Dansı Nedir?

Düğün dansı, davetlilere müstakbel eşiniz ile birbirinize olan sevginizi gösteren, sembolik anlamı olan bir danstır ve herhangi bir türde dans etmenize olanak tanır. Genellikle, düğünlerde, vals, rumba, tango, slow dans çeşitleri tercih edilmekle birlikte, kendine güvenen ve hareketli danslarda iyi olabileceğini düşünen çiftler, cha cha, twist, salsa gibi latin dansları olarak bilinen türleri de deneyebilir. İstenilirse zeybek, roman havası, Kafkas oyunları gibi yöresel danslar da tercih edilebilir. Dilediğiniz türde dans eğitimi veren bir kursa giderek, sınıf içi eğitimi alabileceğiniz gibi, düğün için özel dans dersi de talep edebilirsiniz. Her iki durumda da başarılı bir düğün dansı sergilemek, bol bol pratik yapmayla ve biraz da yetenekle ilgilidir.

Anlaştıkları bir firmadan ilk dans kursu alacak olan çiftler özellikle hareketsiz bir yaşamları varsa, önceliği ilk derslerde biraz kondisyona vermeliler. Çiftler, kursun ilerleyen derslerinde, koordinasyon, birlikte uyumlu hareket etme gibi becerilerinin geliştiğini de görebilirler. Eğer siz de dans kursuna gitmeyi planlıyorsanız, eğitmeninizden düğününüzde sergileyerek, konuklarınızı şaşırtabileceğiniz çeşitli dans şovlar hazırlamanıza yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Mesela müstakbel eşinizle yavaş ritimli bir şarkıyla piste geldiğinizi, daha sonra müziğin birden hızlanarak, rock’n roll gibi hızlı bir ritme dönüştüğünü düşünsenize! Emin olun salondaki davetlileriniz, hem çok eğlenecek hem çok şaşıracak.

Düğün Dansı Kursuna Gideceklere Tavsiyeler

Eğer dans kursuna gidecekseniz, derslere en az 2-3 ay kala başlamalısınız. Çünkü bu işi son 1-2 haftaya sıkıştırırsanız, hem strese girebilir hem de hareketlerinizi yeteri kadar özümseyemeyebilirsiniz.

İzmir Dans Kursları

İzmir'de dans kursu sayısı çok fazla. Bu nedenle size kolayca seçim yapmanın ipuçlarını vereceğiz. İzmir dans kursları arasından seçim yaparken gelinlik modelinize göre dans türlerini öneren firmaları dikkate almalısınız. Mesela ayak hareketleriyle süslü bir dans olan tangoyu seçen gelin adayları, tango kursu kayıtlarını yaptırmadan önce, gelinlik modellerini gözden geçirmeli, uzun, prenses kesim gelinlik ile yapacakları figürlerin pek de anlaşılmayacağını bilmelidir. Mini ya da midi gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz.

Anlaşacağınız dans kursuna, düğünden önce mekanda DJ ile prova yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu sayede hem dans ettiğiniz piste alışmış olursunuz hem de müzikli prova yaparak, hata riskini azaltırsınız.

Şehrinizde dans kursu hizmeti veren firmaları listelediğimiz bulunduğunuz bu sayfayı detaylıca inceleyerek, dilediğiniz kurstan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Dans Kursları

Tüm Şehirler Dans Kursları