Gülcan Kuaför

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gülcan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Gülcan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Gülcan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gülcan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gülcan Kuaför Hakkında

Güzellik ve bakım, her kadın için vazgeçilmez iki unsur! İzmir kuaför salonları arasında, Gülcan Kuaför ailesi olarak, siz değerli misafirlerimize, pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için kusursuz uygulamalar yapıyoruz. Sektörde uzun yıllardır bulunmamız dolayısıyla, fazlasıyla tecrübelendik ve her alanda, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayacağımıza eminiz.

Hayatınızın en özel anlarında da yanınızda oluyoruz. Kına gecesi, nişan töreni veya düğün gibi organizasyonlarınıza size, eşsiz bir hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Dilerseniz şimdi, bu özel gününüz için detaylardan söz edelim.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, siz değerli misafirlerimizin hayallerini dinliyoruz. Nasıl bir gelin görünümüne sahip olmak istediğinizi öğrendikten sonra, düğününüzün detayları hakkında bilgi ediniyoruz. Böylece, zihnimizde bir saç modeli ve makyaj beliriyor. Bunu size sunduktan sonra, ortak bir karara varıyoruz. Kısa veya uzun fark etmeksizin, her saçı büyük bir özen ve ustalıkla şekillendiriyoruz. Bunun için de düğün gününüzde sizi, tam istediğiniz görünüme kavuşturacağımızdan emin olabilirsiniz! Saç modelinizi uyguladıktan sonra, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için, kararı tamamen size bırakıyoruz. Renkli veya doğal uygulamalardan hangisini tercih ederseniz, ona göre makyajınızı yapıyoruz. Kusursuz bir ten makyajı sonrasında, etkileyici bakışlara sahip olmanız için, buğulu bir göz yaratıyoruz ve bunu, takma kirpiklerle destekliyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, güzel makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetler bahsettiğimiz gibi. Bu imkanlardan yararlanmak ve kusursuz bir hizmet almak ve gelin saçı makyajı fiyatlarını öğrenmek için, bizimle iletişime geçin. Sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

 • Adres:

  Ali Fuat Cebesoy, 9197. Sk. No:11, 35120 Karabağlar/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.