İzmir Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Konuklarınızı düğününüze en güzel davetiyelerle çağır! Tüm İzmir davetiye firmaları Düğün.com'da! Tek tıkla İzmir davetiyecilerini gör, firmaları incele, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

39 firma

Konsept Atölyesi

Karşıyaka

Konsept Atölyesi

Hayatınızın en mutlu ve unutulmaz günü için seçeceğiniz davetiye de özel olmalı elbette; hem de çok özel… Kişiliğinizi, sevginizi ve sizi yansıtan, kişiye özel tasarım davetiyeleri profesyoneler...

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

98 29
İncele
Boutique.D'lara

Konak

Boutique.D'lara

Hayırlı uğurlu olsun, evlenmeye karar verdiniz ve sırasıyla düğün salonu, gelinlik, damatlık derken sıra düğün davetiyenize geldi. Bizce Düğün Davetiyesi evlilik alışverişlerinin en titiz ayağı,...

2-3 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

%25 28 19
İncele
Design By Özge Su Pir

Bayraklı

Design By Özge Su Pir

5 yıldan beri, organizasyon ve butik davetiye üzerine hizmet vermektedir. En yeni teknikler,el işçiliği ve farklı tasarımları ile sizi sıradışı hizmet anlayışı ve ürünler beklemektedir. Minimum 50...

4 yorum

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

%25 33 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Davetiye Seçerken Bakılması Gereken İzmir Davetiye Firmaları

Davetiyeler, misafirlerinizin düğününüz hakkında gördüğü ilk detaydır. Bu yüzden davetiyenizi seçerken titizlikle yaklaşmanızı öneriyoruz. İstediğiniz özelliklere sahip, düğününüzü yansıtan davetiyeler için bu sayfada bulunan İzmir davetiye firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sadece düğün ve nikah davetiyesi değil aynı zamanda kına davetiyesi gibi farklı davetiye basımı da yapan bu firmalar size aradığınızı bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Düğününüzün teması size davetiye seçiminizde yol gösterebilir. Lüks bir otelin balo salonunda düğün yapacaksanız kaligrafi kullanılarak hazırlanan lüks düğün davetiyeleri kullanabilirsiniz. Bu tarz davetiyeler daha gösterişli ve ağır düğünler için güzel bir seçim olabilir. Konsept bir düğün planlıyorsanız özel tasarım davetiyelerle düğününüzün konseptini yansıtabilirsiniz. İzmir’de deniz kıyısında bir mekanda düğün yapacaksanız davetiyenizde çapa, gemi ve deniz kabukları gibi marin detaylar kullanabilirsiniz. Özel tasarım bir davetiye yaptıracaksanız boyutlarının fazla büyük olmamasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü uzaktaki sevdiklerinize davetiyelerini gönderirken büyük boyutlardaki modeller için ekstra kargo ücreti ödemeniz gerekebilir.

Düğün ve nikah töreninizi ayrı yapmayı planlıyorsanız iki farklı davetiye bastırmayı deneyebilirsiniz. Nikah davetiyenizi daha sade, düğününüz için olanı ise daha detaylı bir model seçerek o gece hakkında ipuçları verebilirsiniz. İki davetiye bastırmak istemiyorsanız ve düğün davetli listeniz nikah töreninize göre farklılık gösteriyorsa düğüne katılacak konuklarınızın zarflarına düğün detaylarının olduğu kartlar koyup bilgi verebilirsiniz.

Hem İzmir’de uygun fiyatlı davetiye yapan hem de lüks tasarım modeller yapan firmalara iletişime geçerek aradığınız özellikteki davetiyecilerden bir tıkla ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.