Sesi Kuaför

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Sesi Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Sesi Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sesi Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sesi Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sesi Kuaför Hakkında

Uzun bir süredir bugünün hayalini kurarken kendinizi de kusursuz bir gelin olarak düşünmüştünüz değil mi? İşte bu hayaliniz Sesi Kuaför ve Güzellik Salonu’nda gerçek olmak üzere! Tüm isteklerinizin yerine getirileceği, güler yüzlü ve samimi bir hizmet sunulacağı ve her işlemin son derece profesyonel ürün ve ekipmanlarla gerçekleştirileceği bir salonda güzelliğinizi ortaya çıkarmaya hazır mısınız?

Kurulduğumuz ilk günden itibaren gelin adaylarımızın istek ve beklentileri bizim öncelikli hedefimiz oldu. Hizmetlerimizi sunarken yalnızca saç ve makyaja değil, daha genele bakıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istedikleri, tarzları, düğün konseptleri, düğün mekanları, gelinlikleri ve duvakları hakkında konuşarak tepeden tırnağa uyumlu bir gelin olmalarını amaçlıyoruz. Bu sayede de İzmir Karabağlar kuaförlerinden farklılaşıyoruz.

Aynı zamanda bir güzellik merkezi olarak da faaliyet gösterdiğimiz için gelin saçı ve makyajı dışında da pek çok hizmet sunabiliyoruz. Kalıcı fön, mikro kaynak, kalıcı dudak renklendirme, microblading, manikür, pedikür, cilt bakım, keratin bakım ve epilasyon gibi işlemleri uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için titizlikle çalışıyor, düğününüzde göz kamaştırmak için üstümüze düşen ne varsa yerine getiriyoruz. Bu özel güne en az sizin kadar değer veriyor, sizi salonumuzdan düğününüze uğurlarken maksimum memnuniyetinizi hedefliyoruz.

Bazı dönemlerde yaptığımız kampanyalar ile de sunduğumuz tüm hizmetlerden çok uygun fiyatlarla yararlanma şansı sağlıyoruz. Sesi Kuaför ve Güzellik Salonu olarak yalnızca gözünüze ve tarzınıza değil, cebinize de hitap edebiliyoruz. Memnuniyetiniz için oluşturduğumuz fiyat politikamız sayesinde de İzmir gelin başı fiyatlarından farklılaşıyoruz.

Bu imkanlarımız ile benzersiz bir gelin olmak ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.