İzmir Sosyal Tesislerde Düğün

Hem ekonomik hem şık düğünler için tüm İzmir sosyal tesislerini bir araya topladık! Tek bir tıkla mekanları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

VE Hotels Karşıyaka
278
3
VE Hotels Karşıyaka

Karşıyaka

 • 3. yıl
 • İzmir Karşıyaka düğün salonlarının gözde ismi VE Hotels Karşıyaka’da, muhteşem deniz manzarasına sahip lüks salon davetlerinizi ve havuz başı düğünlerinizi planlıyoruz. Konuklarınızın rahatça...

  Kapasite
  100-400 Kişi
  Min. Yemekli
  200 - 350 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Düğün Yapmak İçin Uygun Olan İzmir Sosyal Tesisleri

  Uygun fiyatlı düğün mekanları arasında yer alan sosyal tesisler, kısıtlı bir bütçeyle güzel bir düğün yapmak isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu tesisler, kapalı salon, havuz başı ya da bahçe gibi farklı özelliklerdeki mekanları ve tecrübeli çalışan kadrolarıyla birçok çift için ilgi çekici bir düğün mekanı haline geliyor. Düğün bütçeniz sınırlıysa İzmir’deki sosyal tesisler sizin için güzel bir mekan alternatifi olacaktır. Düğün konusunda tecrübeli kadroya sahip İzmir’deki öğretmenevi ve belediye tesisi gibi sosyal tesislere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Bir öğretmenevinin bahçesinde yapacağınız bir düğün, büyük bir otelin bahçesinde yapacağınız düğüne göre çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Böyle bir tesiste düğün planlarsanız düğün mekanından yaptığınız tasarrufla düğününüzün diğer detaylarına rahatça bütçe ayarlayabilirsiniz. Polisevleri, ordu evleri, kolej ve üniversite sosyal tesisleri gibi bir mekanda düğün yapmayı planlıyorsanız erkenden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmayın. Çünkü uygun fiyata kaliteli hizmet sundukları için sosyal tesislerde bekleme listeleriyle karşılaşabilirsiniz. Eğer sosyal tesislerde bir düğün yapmayı planlıyorsanız servisin 23.00, müziğin ise 24.00 civarında bittiğini aklınızda bulundurmalısınız. Sonrasında eğlenceye devam etmek isterseniz başka bir mekanda rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

  Şehrin en güzel yerlerinde konumlanan, bahçeli, havuzlu ve geniş salon imkanlarına sahip sosyal tesisler, pek çok yönden size avantaj sağlayacaktır. Düğününüzü böyle bir yerde yapmayı planlıyorsanız İzmir’deki sosyal tesisleri inceleyip, beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

  Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  İzmir Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular