Buğra Yılmaz Hair Designer

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Buğra Yılmaz Hair Designer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Buğra Yılmaz Hair Designer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Buğra Yılmaz Hair Designer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Buğra Yılmaz Hair Designer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Buğra Yılmaz Hair Designer Hakkında

Özel günlerin kusursuzluğu hak ettiğini düşünüyoruz. Özel günlerin belki de en önemlisi düğününüzde bizi tercih ederseniz, bu kusursuzluğu tepeden tırnağa yaşamaya davet ediyoruz sizleri. Buğra Yılmaz Hair Designer ile güzelliğinizi keşfedelim ve düğününüzde sevdiklerinize en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayalım. Ne dersiniz?

Ömrünüzün bu güzel ve anlamlı gününde fark yaratmayı kendimize her zaman ilke edindik. Açıldığımız günden beri bu amaçla ağırladığımız konuklarımızın memnuniyetlerini sağlamak adına yenilikçi bir anlayışla çalışıyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, kullandığımız aksesuar ve makyaj malzemelerinde sağlık açısından onaylı ürünler olduğunu garanti ediyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor, konseptlere uygun yeni modelleri salonumuzda gelin adaylarımıza uyguluyoruz.

Saç ve makyajınız için işlemlerimizi gerçekleştirirken bazı konulara dikkat ediyoruz. Mesela saç uzunluğunuzun, saç yapınızın, gelinliğinizin ve duvağınızın tüm detaylarını öğreniyor, saç modelini buna göre belirliyoruz. Aynı şekilde vücut yapınız, yüz hatlarınız, göz renginiz gibi ayrıntılar da makyaj modelinizi belirlemede önemli rol oynuyor. İşte bu kadar küçük konuları bile ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile İzmir’deki kuaförlerden farklılaştığımızı söyleyebiliriz.

Saçınızı tamamladıktan sonra gece boyunca bozulmaması için özel spreyler kullanıyoruz. Böylelikle koşuşturmanın, dans etmenin ve doyasıya eğlenmenin sonunda bile saçınız ilk yapıldığı görünümünü koruyor.

Makyajınızı yapmadan önce ise özel kremleri cildinize sürüyoruz. Cildinizi hem temizleyen hem de besleyen kremlerimiz sayesinde yüzünüz daha parlak görünüyor. Bu da makyajın görüntüsünü ve kalıcılığını artırıyor.

Tepeden tırnağa göz kamaştıracağınız bir gelin olmak artık çok kolay! Buğra Yılmaz Hair Design ile bu isteğinizi gelin, salonumuzda eksiksiz bir şekilde yerine getirelim. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve imkânlarımızdan yararlanmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Esenlik, 9056. Sk. No:7, 35160 Karabağlar/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Buğra Yılmaz Hair Designer Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.