Kuaför Meltem Sağlam

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın


Kuaför Meltem Sağlam Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Meltem Sağlam Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Meltem Sağlam Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Meltem Sağlam Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Meltem Sağlam Hakkında

Kendinize bir iyilik yapın ve gelin saç – makyajınız için tecrübeli bir kuaför salonu tercihinde bulunun! Hayatınızın en özel günlerinden birinde kusursuz görünmek isteyeceğinizi biliyoruz. Kuaför Meltem Sağlam olarak bunu tüm detaylar ile gerçekleştirmek için uzman ekibimiz ile birlikte titizlikle çalışıyoruz. Hayalleri olan bir gelin adayı olarak gireceğiniz bu kapıdan göz kamaştıran bir gelin olarak çıkacaksınız.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri mutluluk ve memnuniyet esaslı çalışıyoruz. Mutluluğunuz için güler yüzlü, sıcakkanlı ve enerjik bir hizmet sunuyor, memnuniyetiniz için ise aklınızdaki saç ve makyaj modellerini tarzınıza uygun bir şekilde uyguluyoruz. Kendimizi bu konuda sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri ve modadaki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın!

Saç ve makyaj tasarımlarını belirlerken dikkat ettiğimiz bazı kriterler bulunuyor. Saçınızın uzunluğu ve rengi, saç modellerini belirleyen unsurlardan en önemlileri. Makyajınız için ise yüz hatlarınız, ten renginiz ve göz renginiz en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor. Tümüyle uyumlu görünmenizi sağlamak için her detayın üstünde duruyoruz. Bu da bizi Karabağlar kuaförlerinden ayırıyor.

Saç ve makyajınız hayal ettiğiniz modelleri eksiksiz bir şekilde sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Tarzınıza ve konseptinize uygun saç aksesuarları kullanabiliyor, küçük yıldızlar ve ışıltılı taçlar ile saçınıza küçük bir dokunuş daha yapabiliyoruz.

Düğünlerin özellikle hafta sonu tercih edildiğini bildiğimiz için salonumuzun Cumartesi ve Pazar günleri açık olduğunu belirtmek istiyoruz. Yalnızca Pazartesi günleri hizmet vermiyor, onun dışındaki tüm günler gelin adaylarımızı salonumuzda ağırlayabiliyoruz.

Tüm bu imkanlar ve kusursuz bir gelin olma şansı için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.