Ülkü Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ülkü Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ülkü Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ülkü Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ülkü Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ülkü Kuaför Hakkında

Tarz sahibi kadınlar için birbirinden şık saç modelleri tasarlıyoruz. Profesyonel makyaj uygulamaları ve imaj değişiklikleri için de Ülkü Kuaför Salonu’nda faaliyet gösteriyoruz. Gelin saçı, türban tasarımı ve makyaj için de doğru adrestesiniz! Çünkü ekibimiz yıllardır modayı ve sektörel yenilikleri takip ederek hak ettiğiniz hizmeti sunuyor. Mesleki tecrübe, bilgi birikimi ve eğitimlerle desteklediğimiz hizmet anlayışımızla mutlu olmanız için çalışıyoruz.

Ülkü Kuaför Salonu’nda sıradaki gelin adayı siz olabilir misiniz? Gelin, hemen randevu ve ön görüşme planını yapalım. Saçınızla şıklığınızı tamamlamak için model seçimiyle hazırlıklara başlayalım. Tercih ettiğiniz model, duvak, saç aksesuarları ve gelinlikle büyüleyici görünmenizi istiyoruz… Bu yüzden saç modelini tasarlarken her detayı düşünüyoruz. Topuz, örgü ve dağınık saç modelleri için hemen her tasarımı yapabilen ekibimizle hazırlıklara başlıyoruz. Yüz hatlarınız ve gelinlik yaka modeline en çok yakışan modeli tasarlıyoruz. Dilerseniz, düğün öncesi saç provasıyla modeli görmenize imkan sağlıyoruz. Provaları kişi özelinde düzenlediğimiz için makyaj provası da yapabiliyoruz.

Makyaj uygulamaları için ürün seçimiyle harekete geçiyoruz. Dünyaca ünlü markaların kaliteli makyaj malzemelerini kullanıyoruz. Bununla da kalmıyor, cilt yapınıza uyan ürünlerle makyajınızın kalıcılığını artırıyoruz. Porselen makyaj spreyleri öncesinde; baz uygulamaları, göz makyajı, kapatıcı işlemler ve kontur teknikleriyle güzelliğinize dokunuyoruz. Doğal güzelliğiniz, aydınlık cildiniz ve sadeliğinizle göz kamaştırmanızı sağlıyoruz.

Tüm bunların yanında, Poligon’da yer alan merkezimizde kalıcı makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Arzu eden gelinlerimize saç yenilenmesi için bakım, kaş ve kirpik uygulamalarını düğün öncesi yapıyoruz. İmaj değişikliği içinse saçlarda renklendirme, kesim, kaynak gibi işlemler tercih edebilirsiniz.

Ülkü Kuaför ailesi olarak heyecanla sizi bekliyoruz! Karabağlar kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, düğün günü saçınız ve cildinizin ihtiyacı olan her şey için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Cad. 518/B İzmir/Poligon

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ülkü Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.