Aylin & Tayfun Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Aylin & Tayfun Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Aylin & Tayfun Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Aylin & Tayfun Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aylin & Tayfun Saç Tasarım Hakkında

Evlenecek her kadının hayali bembeyaz gelinliği giymektir. Elbette, beyaz gelinliği giymekle her şey bitmiyor. En mutlu olduğunuz günde saçınızın ve makyajınızın da gelinliğinize uyumlu olmasını istiyorsunuz. İzmir’de ikamet ediyorsanız; kendinizi, Aylin Tayfun Kuaför’ün güvenli ellerine teslim edebilirsiniz.

Alin Tayfun Kuaför olarak, siz değerli gelinlerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte amacımız, öncelikle sizin memnuniyetiniz. Bunun için düğünüzden 3 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Dilerseniz, salonumuza önceden gelip bizimle yüz yüze de konuşabilirsiniz. O gün nasıl bir saç ve makyaj istediğinizi, hayalinizde neyin olduğunu bize anlatırsınız. Biz de sizi hayallerinize kavuşturmak için elimizden gelen her şeyi yaparız.

Randevularımız, ilk olarak sizi dinlemekle başlıyor. Pek çok gelin kendini; düğün gününde nasıl görünmek isteyeceğini hayal eder ve planlar. Öncelikle sizden bunu öğreniyoruz daha sonra tasarımlarımızı yapıyoruz. Eğer konu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, daha önce hiç kendinizi o şekilde hayal etmediyseniz endişelenmeyin! Deneyimlerimiz sayesinde size en çok yakışacak saç ve makyajı uygulayacağımızdan emin olabilirsiniz!

Gelinliğinize, düğün mekanınıza ve fiziksel özelliklerinize göre seçtiğimiz saç modelimizi uyguluyoruz. Bu aşamada herhangi bir olumsuzluk durumunda hemen müdahele ediyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde buradan hiçbir gelini mutsuz çıkarmadık. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz demektir.

Makyaj konusunda da en az saç kadar hassasız. Makyajın gücünü çok iyi biliyoruz. Alanında uzman makyaj ekibimiz saç modelinize ve yüz tipinize uygun makyajı belirleyip uyguluyor. Tarzınıza en yakın makyaj uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkararak doğal güzelliğinizle boy göstermenizi sağlıyoruz.

İzmir Karabağlar kuaför salonları arasındaki yerimizi müşteri memnuniyetimiz ile korumaya devam ediyoruz. Kararınızı verdiyseniz bizimle iletişime geçin! Bunun için yapmanız gereken sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmak.

İletişim

 • Adres:

  Basın Sitesi, 159. Sk. No:1C, 35150 Karabağlar/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.