Burçin & Abdullah Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Burçin & Abdullah Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Burçin & Abdullah Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Burçin & Abdullah Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Burçin & Abdullah Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Burçin & Abdullah Kuaför Hakkında

İzmir Karabağlar’da hizmet verdiğimiz Burçin & Abdullah Kuaför isimli salonumuzda bugüne kadar çok sayıda gelin adayını düğün günlerinde ağırlayarak keyifli bir hazırlık sürecinin ardından hayalini kurdukları geline dönüşmüş bir şekilde mutluluğa doğru yolcu ediyoruz.

İşinde uzman olan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz tüm hizmeti size sunuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle kuaför salonumuzda bir araya gelerek ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Düğününüzde nasıl bir gelin görüntüsüne sahip olmak istediğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız saç modelleri hakkında size detaylı bilgiler vererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Saç modelinizin ve makyaj stilinizin nasıl olması gerektiğine karar verirken hayallerinizi, yüz hatlarınızı ve gelinlik modelinizi göz önünde bulunduruyoruz. Kırık fön uygulamaları, ensede şık topuzlar, su dalgaları, sıkı ve taç takılmaya uygun prenses topuz modellerimizle ortak kararımız sonucu netleşen saç modelini başarıyla uyguluyoruz. Duvağınız ve tacınız varsa da saçınızı yaptıktan sonra takıyoruz.

Sıra makyaj yapmaya geldiğinde ise ekibimizle birlikte doğal tonlarda makyaj yapmayı tercih ediyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak cildinizi koruyoruz. Yüz hatlarınızı kontur işlemiyle belirginleştiriyoruz. Elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarıyor ve kaşlarınıza şekil veriyoruz. Aydınlatıcı uygulaması yaparak ıslak bitişli bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Makyajınızı bitirdiğimizde ise nasıl başlamadan önce baz kullandıysak bittiğinde de sabitleyici sprey sıkarak kalıcılığı artırıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan Burçin Abdullah Kuaför’ün gelinlerinden biri olmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibata geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Uluönder Cad. No:96 Karabağlar/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Burçin & Abdullah Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.