Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

En güzel düğün davetiyeleri için doğru adres Düğün.com! Şehrindeki tüm düğün davetiyesi firmaları, ilham alacağın düğün davetiyesi galerileri ve en son trendler burada!

201 Düğün Davetiyesi Firması arasından hayalindeki Davetiyeyi seç:

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Tüm Yazılar
İstanbul'da Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün Davetiyelerinize Ne Kadar Ödeyeceksiniz? İşte Tarzlarına Göre Davetiye Fiyatları!

Oku
Davetlilerinize Gelmek için Gün Saydıracak Davetiye Çeşitleri

Gelmek için Gün Sayacaklar: 9 Alternatif Fikirle Düğün Davetiyesinden Çok Daha Fazlası Dedirtecek Modeller!

Oku
İstanbul Davetiye Firmalarından Düğün Davetiyesi Örnekleri

Davetlilerinizi Mest Edecek 8 Tasarımla Birbirinden Harika Düğün Davetiyesi Örnekleri!

Oku
Davetiye Seçerken Bunlara Dikkat

Davetiye Seçerken Çok İşine Yarayacak Altın Değerinde 5 Bilgi!

Oku

Tüm Düğün Davetiyesi İndirimleri

Davetiyo.com
1 Mayıs tarihine kadar tüm davetiye modellerinde %20 indirim!
DavetiyeTR
Düğün davetiyesi siparişi veren çiftlerimize kına davetiyelerinde %50 indirim!
S Tasarım Atölyesi
Düğün.com çiftlerine özel davetiye ve nikah hediyesi taş magnetlerde %20 indirim!

Tüm Düğün Davetiyesi
İndirimleri

26
İndirim

Düğün Davetiye Modelleri Arasından Kolayca Seçim Yapabilmenin İpuçları

Evlilik hazırlıklarının zor görünen aşamalarından olan düğün davetiyeleri seçiminizi kolaylaştırmak için davetiye örnekleri galerimizde gezinebilir, 2015 davetiye modelleri arasından yılın trendlerini inceleyip hayal ettiğiniz davetiyeye kavuşabilirsiniz.

Binlerce model arasından kolayca seçim yapabilmek için kriterlerinizi belirleyip; birinci adımda nasıl bir düğün davetiyesi istediğinize, ikinci adımda da sözlere karar verin.

Davetiye modeli seçerken birçok farklı fikir size yol gösterebilir. Mesela; davetiye modelinizi düğün konseptinize uygun seçebilirsiniz. Bir diğer fikir çocukluğunuzdan beri sevdiğiniz şeylerden ilham alarak yeni bir tasarım üretmektir. Eğer farklı bir alternatif arıyorsanız çift olarak anlamlı bulduğunuz aksesuarları birleştirerek yalnız size özel bir davetiye yaptırabilirsiniz.

Küçük bir tören düzenleyecekseniz sade ve şık bir nikah davetiyesi, deli dolu bir parti içinse ilginç düğün davetiyeleri arasından kalıcı ve marjinal bir seçim yapın. Her halükarda unutmamanız gereken bu detayı ömür boyu gülümseyerek hatırlayacağınız ve tamamen size özel olacağıdır.

Model seçiminden sonra sıra düğün davetiyesi metinlerini belirlemeye geldi. Sizi ve nişanlınızı en iyi yansıtanı seçmek aşkınızı davetlilere anlatmanın güzel bir yolu olacaktır. Kararsızlığınıza çözüm olması için derlediğimiz düğün davetiye sözleri arasından uygun alternatifler bulabilirsiniz.

Davetiyenizle işimiz henüz bitmedi! Zarf nasıl yazılır ve düğün davetiyesi ne zaman dağıtılır sorularının önemini de biliyoruz. Düğünden en az altı hafta önce davetiyelerinizin düğün davetlilerine ulaşmış olmaları gerekir. Böylece sizde en az üç hafta önceden misafir sayınızı kesinleştirip düğün mekanınıza bildirebilirsiniz.

Düğün bütçenizde bu detaya daha küçük bir bölüm ayırarak diğer kalemler için rahatlama sağlayabilirsiniz. Bu noktada firmalardan Düğün.com çiftlerine özel aldığımız davetiye fiyatları en büyük yardımcınız olacaktır.

İncelediklerim
TÜMÜ