Samsun Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Samsun'da davetiyeci mi arıyorsun? Samsun düğün davetiyesi yapan firmaları senin için listeledik! Davetiyecileri ve düğün davetiyesi çeşitlerini incele, beğendiklerin için fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Düğün davetiyesi yazdırılırken gelinle damadın isimleri ve altına da ortak olarak belirledikleri bir davet sözü not düşülür. Örneğin bu yazı, “En mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız” şeklinde olabilir. Zarfın alt kısmına ise gelinle damadın anne ve babasının isimleri yer alır. Davetiyenin en altında düğünün tarihini, saatini, adresini ve düğün salonunun adını belirttiğiniz bir alan oluşturursunuz. Eğer düğününüz yemekli ise bu alana düğünün yemekli olduğunu belirten bir ibare eklemeyi sakın unutmayın! Örneğin, “Davetimiz yemeklidir. Lütfen katılımınızı bildiriniz.” şeklinde yazabilirsiniz. İrtibat numarası için anlaştığınız organizasyon firması ile görüşerek bu konuyla ilgilenebilecek bir kişi tayin etmelerini isteyebilir ya da yakınlarınızdan birini bu iş için görevlendirebilirsiniz. Düğün davetiyesinde size özel bırakılan ve istediğinizi yazabileceğiniz alan için dikkat çekici bir şeyler yazmak isterseniz en güzel davetiye sözleri makalemize göz atabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Bu konuda ilk söylememiz gereken şey düğün davetiyenizin 2 ay öncesinden hazır olması yönünde. Gönderim süresi olarak da en az 1 ay öncesini seçmenizde fayda var. Böylece misafirleriniz düğününüze gelebilmeleri için gerekli olan planlamaları yapabileceklerdir. Aksi halde bazı aksilikler yaşamanız mümkün olabilir. Samsun’da düğün davetiyesi firmaları araştırırken nasıl yazı yazdıracağınızı da düşünmenizde fayda var. Eğer lüks düğün davetiyesi yaptırmak istiyorsanız yazıyı kaligrafi şeklinde yazdırabilirsiniz. Böylece hem çok şık hem de oldukça dikkat çekici bir düğün davetiyesi elde edersiniz. Ayrıca firmalardan davetiye için ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi de sakın unutmayın!

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları