Düğün Davetiyesi Modelleri

Aradığın davetiye modelini yüzlerce alternatif davetiye galerisi arasından mutlaka bulacaksın! Düğün davetiye örneklerini kolayca incele ve ilham al!Bu Sayfalara Bakmadan Düğün Davetiyesi Seçmeyin!

Düğününüzün en şık habercisi olan davetiye seçerken pek çok seçenek sizi bekliyor. Davetiyenizin sade olmasını isteyebileceğiniz gibi, değişik tasarımlar da tercih edebilirsiniz. Düğün hazırlıklarınızın her aşamasında olduğu gibi düğün davetiyesi seçiminizle de fark yaratmak istiyorsanız, size önerimiz mümkün olduğunca ilginç fikirlere ve yeniliklere açık olmanız. Farklı davetiye fikirleri, doğru seçimler ile birleşince davetlilerinizi etkilemeniz işten bile değil.

Eğer hala davetiyenizi seçemediyseniz doğru yerdesiniz. Çünkü bu sayfadaki galerilerde gezinerek, aradığınız davetiye modellerini bulacağınıza eminiz.

İlginç Davetiye Örnekleri

Günümüzde artık tasarımcıların, klasik zarf içerisinde sunulan davetiye modellerinin dışına çıkarak ilginç davetiyeler tasarladıklarını da görüyoruz. Eğer düğününüzün teması belliyse, davetiyenizi konsepte uygun şekilde seçebilirsiniz. Mesela sinema temalı bir düğün için klaket şeklinde bir davetiye seçebileceğiniz gibi, müzik temalı bir düğünde davetiyeniz plak görünümlü olabilir.

Yine size özel tasarım davetiye seçenekleri ile davetlilerinizi şaşırtabilirsiniz. Mesela üzerinde resimlerinizin olduğu film afişi şeklinde tasarlanmış bir davetiye tercih edebilirsiniz. Müstakbel eşiniz ve sizin karikatürlerinizin olduğu, konuşma balonlu karikatürlü davetiyeler de konuklarınızı eğlendirecek modeller arasında yer alabilir.

Eğer düğününüz kasır, yalı, saray gibi tarihi bir mekanda gerçekleşecek ise vintage etkili davetiye tasarımları tam size göre. Eskitme kraft kağıt ya da sarı saman kağıt üzerine hazırlanan ve dantel desenleri, hasır ipler, boncuklar kullanılarak süslenmiş modeller, düğün mekanınıza da çok yakışacaktır.

Düğününüzün yapılacağı mevsime göre davetiye seçiminde bulunmak da hoş bir tercih olabilir. Mesela sonbahar düğünü gerçekleştirecekseniz, pastel tonların hakim olduğu, dökülen yaprak, göçmen kuş, ağaç resimlerinin yer aldığı davetiyeleri kullanabilirsiniz.

Eğer hala davetiye firmanızı bulamadıysanız, firma sayfalarımız aracılığıyla şehrinizde bulunanları detaylıca inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şehrindeki Tüm Davetiye Firmaları

Düğününün ilk izlenimi olan davetiyelerin için davetiye firmalarını ve modelleri incele! Fiyat teklifi iste! Firmaları Görüntüle
Davetiye Firmaları
Davetiyecileri Kolayca İncele
Düğün Davetiyesi İndirimleri
Davetiye İndirimlerinden Faydalan
Düğün Davetiyesi Yazıları
Fiyatları ve Trendleri Öğren