Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Mekanları

Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi organize etmek istiyorsan hemen şehrindeki bekarlığa veda ve kına mekanlarını keşfet. Beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Düğün.com’da Kına ve Bekarlığa Veda Firmanı Nasıl Bulabilirsin?

Sultanlara layık kına gecen ve doyasıya eğlenebileceğin bekarlığa veda partin için firmalar ile hemen iletişime geç.

Kına ve Bekarlığa Veda Firmalarını İncele!

Organizasyon, aksesuar ve kına mekanı ayarlayan firmaları detaylı incele.

Firmalardan Fiyat Teklifi Al!

Beğendiğin firmalardan fiyat teklifleri al.

Sana Uygun Firmalar ile Eşleş!

Bütçene uygun bir kına ve bekarlığa veda firmasıyla anlaş.

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına veya bekarlığa veda organizasyonu için mutlaka göz atman gereken firmaları listeledik!

Kına ve Bekarlığa Veda İndirimleri

Kına veya bekarlığa veda geceni organize etmeden önce mutlaka Düğün.com'u incele! Sana özel kına gecesi organizasyon fiyatları, indirimli mekanlar ve en uygun kampanyalar Düğün.com'da!

Park Inn by Radisson Asia Kavacık
HEDİYE
12
Park Inn by Radisson Asia Kavacık

Düğün.com Çiftlerine Kına Organizasyonlarına Özel Spa + Masaj Hediyemiz!...

Limma Brasserie ve Restaurant
%11 İNDİRİM
71 13
Limma Brasserie ve Restaurant

Mekan Ve Organizasyon Dahil 100 Kişiye Kadar %11 İndirimli Paketimiz 4000 T...

Eski Büyükdere İskelesi
HEDİYE
80 1 14
Eski Büyükdere İskelesi

200 Kişi Ve Üzeri Düğün Anlaşmalarında Karaca Ve Emsan Mağazalarında %15 İn...

Panorama 212 Davet
HEDİYE
64 10 11
Panorama 212 Davet

Düğün.com Çiftine Özel Fotoğraf Veya Vi̇deo Çeki̇mi̇ Hedi̇ye!...

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Kına ve Bekarlığa Veda Mekanını Keşfet

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Merve & Uğur

Düğün Tarihi: 15/06/2019

Çok ilgililer, mekan çok güzel umarım en özel günümüze ev sahipliği yapacaklar :)...

DEVAMINI OKU

ÖZLEM & FURKAN

Düğün Tarihi: 21/07/2018

21.07.2018 tarihinde kalabalık bir düğünümüz oldu. Çok heyecanlı ve pinpirikli olmama rağmen AYHAN BEY sıkıntı yok her şeyi halledeceğiz dese de endiş...

DEVAMINI OKU

Zeynep & Selçuk

Düğün Tarihi: 23/02/2019

Taçspor

İstanbul

150 kişilik bir yemekli bir kına organizasyonu gerçekleştirdik. Hakikaten unutamayacağımız bir gece yaşattılar bize. Yemekler son derece taze ve sıcak...

DEVAMINI OKU

Kına mı, Bekarlığa Veda Partisi mi, Gelin Hamamı mı?

Düğün hazırlıklarınız tüm hızıyla sürerken son bekar günlerinize veda etmeyi unutmayın! Yeni bir hayata adım atarken kına gecesi ve bekarlığa veda partinizde gerçekten eğlenmek istiyorsanız birkaç ufak detay ile bunu sağlayabilirsiniz.

Öncelikle klasik bir kına gecesi mi yoksa arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz çılgın bir bekarlığa veda partisi mi yapacaksınız buna karar vermelisiniz. Eğer ikisini bir arada yapayım diyorsanız bunu da yenilenen kına organizasyon temaları ile sağlayabilirsiniz. Klasik bir kına gecesine; modern dokunuşlarla düzenlenmiş kına malzemeleri kullanarak yeni bir soluk getirebilirsiniz. Kına gecesi aksesuarlarınıza; tüllerle süslenmiş bir fes yerine taşlı bir kına tacı, kına hediye setinize kına el gülü ile birlikte ‘darısı başıma’, ‘bride to be’ gibi yazılarla süslenmiş esprili rozetler, kına keseleri ile birlikte isim etiketli oje hediyeleri gibi alternatif kına aksesuarları ekleyebilirsiniz.

Kına eğlencenizde önem vermeniz gereken iki detay daha var. Bunlar kına kıyafetleriniz ve bu eğlenceye özel müzikler. Kına gecelerinde gece elbiselerinden çok geleneksel kına kıyafetleri kullanılır. Bu kına gecesi kıyafetleri; geleneksel bindallı ve kaftan modelleri arasından seçilir. Son yılların hipleri arasında olan Hürrem modeli bindallı, işlemeleri ve farklı kesimleri ile en çok tercih edilen modern tasarımlardan. Sizde işlemeleri ve tasarımları ile günümüze uyarlanmış bu kına kıyafetini kullanabilirsiniz. Kına eğlenceniz için kullanacağınız müzikleri ise hem geleneksel türkülerden hem de sevdiğiniz şarkılar arasından seçebilirsiniz. Kına gecesi müzikleri; bir kısmı dokunaklı ama çoğu eğlenceli şarkılardan seçilmelidir. Elinize kına yakılırken söylenen klasik türkünün haricinde bütün kına müziklerinizi dilediğiniz türde seçebilirsiniz.

Ayrıca düğün öncesi eğlenceleri arasında bir klasik olan gelin hamamını da seçeneklerinize ekleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız ile gideceğiniz gelin hamamı eğlencesinde hem köpük masajı ve spa keyfi ile hem de kına ritüeli ile düğün öncesi ferahlayıp, stres atabilirsiniz. Üstelik gelin hamamı eğlencenizi kına ve bekarlığa veda indirimlerimizden yararlanarak uygun fiyatlara yaparak bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilir, geçmişten farklı olarak yapıldığından daha cezbedici bir aktivite olarak tercih edebilirsiniz.

Düğün öncesi stresinizi atıp, bekar günlerinize nasıl elveda diyeceğinizi seçin ve şehrinizin kına eğlenceleri düzenleyen mekanlarını bir araya getirdiğimiz sayfaları incelemeye başlayın. Örneğin; İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul kına gecesi mekanları sayfamızda aradığınız mekanı kolayca bulabilirsiniz.


Tüm Kategoriler

Tüm Şehirler Kına Mekanları