Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Mekanları

Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi organize etmek istiyorsan hemen şehrindeki bekarlığa veda ve kına mekanlarını keşfet. Beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Düğün.com’da Kına ve Bekarlığa Veda Firmanı Nasıl Bulabilirsin?

Sultanlara layık kına gecen ve doyasıya eğlenebileceğin bekarlığa veda partin için firmalar ile hemen iletişime geç.

Kına ve Bekarlığa Veda Firmalarını İncele!

Organizasyon, aksesuar ve kına mekanı ayarlayan firmaları detaylı incele.

Firmalardan Fiyat Teklifi Al!

Beğendiğin firmalardan fiyat teklifleri al.

Sana Uygun Firmalar ile Eşleş!

Bütçene uygun bir kına ve bekarlığa veda firmasıyla anlaş.

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına veya bekarlığa veda organizasyonu için mutlaka göz atman gereken firmaları listeledik!

Kına ve Bekarlığa Veda Galerileri

Kına ve bekarlığa veda için bindallı modelleri, kına gecesi aksesuarları ve son moda kına elbiseleri... Hepsi Düğün.com galerilerinde!

KINA GALERİLERİ

Kına ve Bekarlığa Veda İndirimleri

Kına veya bekarlığa veda geceni organize etmeden önce mutlaka Düğün.com'u incele! Sana özel kına gecesi organizasyon fiyatları, indirimli mekanlar ve en uygun kampanyalar Düğün.com'da!

Ayşe Sultan Kır Kınası
HEDİYE
50 6 10
Ayşe Sultan Kır Kınası

Düğün.com Çiftlerine Özel Hint Kınası Hediye!...

Vespia Hotel (LiLi Kına) Beylikdüzü
%61 İNDİRİM
25 1
Vespia Hotel (LiLi Kına) Beylikdüzü

5 Yıldızlı Hotel'de Hem Mekan Hem Organizasyon 3500 TL!...

Limma Brasserie ve Restaurant
%22 İNDİRİM
58 13
Limma Brasserie ve Restaurant

Mekan Ve Organizasyon Dahil 100 Kişiye Kadar %22 İndirimle 3500 TL!...

Ramada Hotel İstanbul Golden Horn
%30 İNDİRİM
56 2 11
Ramada Hotel İstanbul Golden Horn

Ramada Golden Horn %30 İndirimli Kına Kampanya Paketi!...

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Kına ve Bekarlığa Veda Mekanını Keşfet

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Melisa

Düğün Tarihi: 15/09/2019

Qubbe Gayrettepe

İstanbul

Sen ne Harika bir yersin inanılmaz güzel bir yer herkese tavsiye ederim. Kına gecemiz çok güzel oldu teşekkürler...

DEVAMINI OKU

Öznur

Düğün Tarihi: 11/11/1985

2019 Ocak ayında kına gecemi gerçekleştirdim,açıkcası ilk basta cok tereddütlerim vardı ama hepsi gereksizmiş,şahane bir kına gecesi oldu,herkes cok e...

DEVAMINI OKU

Mukadder & Anıl

Düğün Tarihi: 19/10/2019

İlk görüşmemiz oldukça güzel geçti güzel karşılandık başka bir yerle görüşmeye gerek duymadan tuttuk. İnşallah düğünümüz çok güzel geçer sabırsızlıkla...

DEVAMINI OKU

Kına mı, Bekarlığa Veda Partisi mi, Gelin Hamamı mı?

Düğün hazırlıklarınız tüm hızıyla sürerken son bekar günlerinize veda etmeyi unutmayın! Yeni bir hayata adım atarken kına gecesi ve bekarlığa veda partinizde gerçekten eğlenmek istiyorsanız birkaç ufak detay ile bunu sağlayabilirsiniz.

Öncelikle klasik bir kına gecesi mi yoksa arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz çılgın bir bekarlığa veda partisi mi yapacaksınız buna karar vermelisiniz. Eğer ikisini bir arada yapayım diyorsanız bunu da yenilenen kına organizasyon temaları ile sağlayabilirsiniz. Klasik bir kına gecesine; modern dokunuşlarla düzenlenmiş kına malzemeleri kullanarak yeni bir soluk getirebilirsiniz. Kına gecesi aksesuarlarınıza; tüllerle süslenmiş bir fes yerine taşlı bir kına tacı, kına hediye setinize kına el gülü ile birlikte ‘darısı başıma’, ‘bride to be’ gibi yazılarla süslenmiş esprili rozetler, kına keseleri ile birlikte isim etiketli oje hediyeleri gibi alternatif kına aksesuarları ekleyebilirsiniz.

Kına eğlencenizde önem vermeniz gereken iki detay daha var. Bunlar kına kıyafetleriniz ve bu eğlenceye özel müzikler. Kına gecelerinde gece elbiselerinden çok geleneksel kına kıyafetleri kullanılır. Bu kına gecesi kıyafetleri; geleneksel bindallı ve kaftan modelleri arasından seçilir. Son yılların hipleri arasında olan Hürrem modeli bindallı, işlemeleri ve farklı kesimleri ile en çok tercih edilen modern tasarımlardan. Sizde işlemeleri ve tasarımları ile günümüze uyarlanmış bu kına kıyafetini kullanabilirsiniz. Kına eğlenceniz için kullanacağınız müzikleri ise hem geleneksel türkülerden hem de sevdiğiniz şarkılar arasından seçebilirsiniz. Kına gecesi müzikleri; bir kısmı dokunaklı ama çoğu eğlenceli şarkılardan seçilmelidir. Elinize kına yakılırken söylenen klasik türkünün haricinde bütün kına müziklerinizi dilediğiniz türde seçebilirsiniz.

Ayrıca düğün öncesi eğlenceleri arasında bir klasik olan gelin hamamını da seçeneklerinize ekleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız ile gideceğiniz gelin hamamı eğlencesinde hem köpük masajı ve spa keyfi ile hem de kına ritüeli ile düğün öncesi ferahlayıp, stres atabilirsiniz. Üstelik gelin hamamı eğlencenizi kına ve bekarlığa veda indirimlerimizden yararlanarak uygun fiyatlara yaparak bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilir, geçmişten farklı olarak yapıldığından daha cezbedici bir aktivite olarak tercih edebilirsiniz.

Düğün öncesi stresinizi atıp, bekar günlerinize nasıl elveda diyeceğinizi seçin ve şehrinizin kına eğlenceleri düzenleyen mekanlarını bir araya getirdiğimiz sayfaları incelemeye başlayın. Örneğin; İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul kına gecesi mekanları sayfamızda aradığınız mekanı kolayca bulabilirsiniz.


Tüm Kategoriler

Tüm Şehirler Kına Mekanları