Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Mekanları

Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi organize etmek istiyorsan hemen şehrindeki bekarlığa veda ve kına mekanlarını keşfet. Beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Düğün.com’da Kına ve Bekarlığa Veda Firmanı Nasıl Bulabilirsin?

Sultanlara layık kına gecen ve doyasıya eğlenebileceğin bekarlığa veda partin için firmalar ile hemen iletişime geç.

Kına ve Bekarlığa Veda Firmalarını İncele!

Organizasyon, aksesuar ve kına mekanı ayarlayan firmaları detaylı incele.

Firmalardan Fiyat Teklifi Al!

Beğendiğin firmalardan fiyat teklifleri al.

Sana Uygun Firmalar ile Eşleş!

Bütçene uygun bir kına ve bekarlığa veda firmasıyla anlaş.

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına veya bekarlığa veda organizasyonu için mutlaka göz atman gereken firmaları listeledik!

Kına ve Bekarlığa Veda İndirimleri

Kına veya bekarlığa veda geceni organize etmeden önce mutlaka Düğün.com'u incele! Sana özel kına gecesi organizasyon fiyatları, indirimli mekanlar ve en uygun kampanyalar Düğün.com'da!

Beyaz Çamlıca Balo Ve Davet Salonu
HEDİYE
18 1
Beyaz Çamlıca Balo Ve Davet Salonu

Mekan Si̇zden, Organi̇zasyon Bi̇zden!...

Şahzen Davet & Restaurant / Çekmeköy
%42 İNDİRİM
22 1 11
Şahzen Davet & Restaurant / Çekmeköy

Düğününü Bizde Yapan Çiftlerimize VİP Kına Gecesi %50 İndirimli!...

Akgün Hotel (LiLi Kına) Topkapı
%61 İNDİRİM
28 3 177
Akgün Hotel (LiLi Kına) Topkapı

5 Yıldızlı Hotel'de Hem Mekan Hem Organizasyon 3500 TL!...

The Svadba
%20 İNDİRİM
86 19 2
The Svadba

Aralık Ocak Ve Şubat Aylarına Özel %20 İndirimle Sizleri Bekliyoruz!...

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Kına ve Bekarlığa Veda Mekanını Keşfet

Hayalindeki düğünü planlamak için ilham al!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Halime & Ahmet

Düğün Tarihi: 07/12/2018

Mirhisah düğün sarayı ve tüm personele teşekkür eder öncelikle yerin sahibi Serpil hanimin tecrübesinden çok memnun ve kaldık ve rahat ettik yeni cift...

DEVAMINI OKU

Gizem & Ömer

Düğün Tarihi: 16/11/2018

Suare İstanbul

İstanbul

Herşeyiyle tam istediğim gibi bir kına gecesi oldu.Herkes o kadar ilgiliydi ki ne kadar teşekkür etsem az.çok eğlenceli bi geceydi.kına gecesi için gö...

DEVAMINI OKU

Gamze

Düğün Tarihi: 07/09/2019

Bidaha

İstanbul

Mekana 4kız arkadaşlarımız ile doğum günümü kutlamaya gittik. Muhteşem müzikler ve yemeklerden tutun,güvenliğinize kadar aşırı eğlenceli bir mekan. Şi...

DEVAMINI OKU

Kına mı, Bekarlığa Veda Partisi mi, Gelin Hamamı mı?

Düğün hazırlıklarınız tüm hızıyla sürerken son bekar günlerinize veda etmeyi unutmayın! Yeni bir hayata adım atarken kına gecesi ve bekarlığa veda partinizde gerçekten eğlenmek istiyorsanız birkaç ufak detay ile bunu sağlayabilirsiniz.

Öncelikle klasik bir kına gecesi mi yoksa arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz çılgın bir bekarlığa veda partisi mi yapacaksınız buna karar vermelisiniz. Eğer ikisini bir arada yapayım diyorsanız bunu da yenilenen kına organizasyon temaları ile sağlayabilirsiniz. Klasik bir kına gecesine; modern dokunuşlarla düzenlenmiş kına malzemeleri kullanarak yeni bir soluk getirebilirsiniz. Kına gecesi aksesuarlarınıza; tüllerle süslenmiş bir fes yerine taşlı bir kına tacı, kına hediye setinize kına el gülü ile birlikte ‘darısı başıma’, ‘bride to be’ gibi yazılarla süslenmiş esprili rozetler, kına keseleri ile birlikte isim etiketli oje hediyeleri gibi alternatif kına aksesuarları ekleyebilirsiniz.

Kına eğlencenizde önem vermeniz gereken iki detay daha var. Bunlar kına kıyafetleriniz ve bu eğlenceye özel müzikler. Kına gecelerinde gece elbiselerinden çok geleneksel kına kıyafetleri kullanılır. Bu kına gecesi kıyafetleri; geleneksel bindallı ve kaftan modelleri arasından seçilir. Son yılların hipleri arasında olan Hürrem modeli bindallı, işlemeleri ve farklı kesimleri ile en çok tercih edilen modern tasarımlardan. Sizde işlemeleri ve tasarımları ile günümüze uyarlanmış bu kına kıyafetini kullanabilirsiniz. Kına eğlenceniz için kullanacağınız müzikleri ise hem geleneksel türkülerden hem de sevdiğiniz şarkılar arasından seçebilirsiniz. Kına gecesi müzikleri; bir kısmı dokunaklı ama çoğu eğlenceli şarkılardan seçilmelidir. Elinize kına yakılırken söylenen klasik türkünün haricinde bütün kına müziklerinizi dilediğiniz türde seçebilirsiniz.

Ayrıca düğün öncesi eğlenceleri arasında bir klasik olan gelin hamamını da seçeneklerinize ekleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız ile gideceğiniz gelin hamamı eğlencesinde hem köpük masajı ve spa keyfi ile hem de kına ritüeli ile düğün öncesi ferahlayıp, stres atabilirsiniz. Üstelik gelin hamamı eğlencenizi kına ve bekarlığa veda indirimlerimizden yararlanarak uygun fiyatlara yaparak bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilir, geçmişten farklı olarak yapıldığından daha cezbedici bir aktivite olarak tercih edebilirsiniz.

Düğün öncesi stresinizi atıp, bekar günlerinize nasıl elveda diyeceğinizi seçin ve şehrinizin kına eğlenceleri düzenleyen mekanlarını bir araya getirdiğimiz sayfaları incelemeye başlayın. Örneğin; İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul kına gecesi mekanları sayfamızda aradığınız mekanı kolayca bulabilirsiniz.


Tüm Kategoriler