Eskişehir Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Düğünün için davetiye mi arıyorsun? Hemen tıkla, Eskişehir davetiye firmalarını ve sundukları modelleri incele! Sana en uygun davetiyeyi kolayca seç!

Övgü Tasarım Atölyesi

Tepebaşı

Övgü Tasarım Atölyesi

Hayalini kurduğunuz bu mutlu güne çok az kaldı. Sevdiklerinizi davet etmek ve bu ânları sizinle birlikte yaşamalarını istiyorsunuz. İşte biz, tam da burada devreye giriyoruz. Övgü Tasarım Atölyesi...

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

1

Yorum

16 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları
Tüm Şehirler Davetiye Firmaları

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Bastırılmalı?

Düğün ya da nişan davetiyesi, organizasyonunuzun gerçekleşeceği günden en az iki ay önce bastırılarak, hazır edilmelidir. Çünkü düğününüzden bir buçuk ay öncesinden davetiyeleri davetlilere göndermeye başlamanız ve dağıtım gerçekleştirdikten sonraki iki haftayı da kimlerin katılacağını öğrenmek için teyid aramalarına ayırmanız gerekir. Özellikle yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız, düğün mekanı ve catering şirketine sayı verip, oturma düzenini oluşturmak için zamana ihtiyaç duyacaksınız. Aynı durumun kına davetiyesi için de geçerli olduğunu unutmamalı, hazırlıklarınızı ona göre yapmalısınız.

LCV Hizmeti nedir?

Son zamanlarda bazı davetiyelerde bu kısaltmayla karşılaşmış olabilirsiniz. LCV, aslında “Lütfen cevap veriniz” cümlesinin kısaltmasıdır. Davetiyede bu ifadenin geçtiği yerde belirtilen numara ya da e-mail adresine, davetlilerin bildirimde bulunması sağlanarak, katılım durumunun tespit edilmesi amaçlanır.

Bazı organizasyon firmalarından da LCV hizmetini satın alabilirsiniz. Firmalar sizin adınıza davetlilerinizi arayarak, düğüne katılım durumlarını ve katılım olacaksa kaç kişi geleceklerini öğrenir. Eğer bir şirketten LCV hizmeti almayacaksanız, bu işi sizin yapmanızı öneririz. Böylece, ödemelerin kişi başına yapıldığı düğün mekanlarında, davete katılım göstermeyecek kişiler için ekstradan para ödemeniz gerekmez.

Eskişehir’de davetiye fiyatları konusunda fikir sahibi olmak için, firma firma gezip, fiyat sormak oldukça yorucu bir iş olacaktır. Bunun yerine bulunduğunuz sayfa aracılığı ile şehrinizde bulunan davetiye firmalarını kolayca listeleyebilir, firmaların davetiye örneklerine ulaşabilir ve beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.