Düğün Davetiyesi

Eskişehir Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Bastırılmalı?

Düğün ya da nişan davetiyesi, organizasyonunuzun gerçekleşeceği günden en az iki ay önce bastırılarak, hazır edilmelidir. Çünkü düğününüzden bir buçuk ay öncesinden davetiyeleri davetlilere göndermeye başlamanız ve dağıtım gerçekleştirdikten sonraki iki haftayı da kimlerin katılacağını öğrenmek için teyid aramalarına ayırmanız gerekir. Özellikle yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız, düğün mekanı ve catering şirketine sayı verip, oturma düzenini oluşturmak için zamana ihtiyaç duyacaksınız. Aynı durumun kına davetiyesi için de geçerli olduğunu unutmamalı, hazırlıklarınızı ona göre yapmalısınız.

LCV Hizmeti nedir?

Son zamanlarda bazı davetiyelerde bu kısaltmayla karşılaşmış olabilirsiniz. LCV, aslında “Lütfen cevap veriniz” cümlesinin kısaltmasıdır. Davetiyede bu ifadenin geçtiği yerde belirtilen numara ya da e-mail adresine, davetlilerin bildirimde bulunması sağlanarak, katılım durumunun tespit edilmesi amaçlanır.

Bazı organizasyon firmalarından da LCV hizmetini satın alabilirsiniz. Firmalar sizin adınıza davetlilerinizi arayarak, düğüne katılım durumlarını ve katılım olacaksa kaç kişi geleceklerini öğrenir. Eğer bir şirketten LCV hizmeti almayacaksanız, bu işi sizin yapmanızı öneririz. Böylece, ödemelerin kişi başına yapıldığı düğün mekanlarında, davete katılım göstermeyecek kişiler için ekstradan para ödemeniz gerekmez.

Eskişehir’de davetiye fiyatları konusunda fikir sahibi olmak için, firma firma gezip, fiyat sormak oldukça yorucu bir iş olacaktır. Bunun yerine bulunduğunuz sayfa aracılığı ile şehrinizde bulunan davetiye firmalarını kolayca listeleyebilir, firmaların davetiye örneklerine ulaşabilir ve beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları