Denizli Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Denizli'nin tüm davetiye firmaları ve en güzel düğün davetiyesi modelleri Düğün.com'da! Hemen tıkla, firmaları incele ve beğendiklerinle iletişime geç!

Esnek sözleşme Kaymak Denizli Düğün Davetiyesi

Merkezefendi

Kaymak Denizli Düğün Davetiyesi

Mekânınızı belirleyip tarihinizi aldınız ve düğününüz mü yaklaşıyor, o halde küçük gibi görünen ancak en önemli detaylardan biri olan davetiyenizi de halletmenin vakti gelmiş demektir. Düğüne...

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

11 yorum

377
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları
Tüm Şehirler Davetiye Firmaları

Temaya Göre Düğün Davetiyesi Çeşitleri

Eğer düğününüz için bir tema belirlediyseniz, elbette düğün davetiyeniz de bu temaya uygun olarak seçilmelidir. Bu sayede, düğün davetiyesinden pastanıza, nikah şekerinden dekorasyona kadar düğününüzün tamamında uyumu yakalamış olursunuz. En güzel davetiyeler, düğün konseptiniz ile uyumlu olanlardır. Unutmayın, şık bir düğün detaylarda gizlidir. Düğün davetiyesi örnekleri arasında belki de en ilginç olanları şişe içerinde deniz kabukları, kum ve düğün gününüze ilişkin bilgilerin olduğu kartın yer aldığı davetilerdir. Deniz temalı bir düğün gerçekleştirecekseniz, böyle bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Vintage temalı bir düğün yapacaksanız, dantelli, aksesuar olarak hasır ip kullanılan ya da eskitme kağıt ile hazırlanan vintage modellere yönelebilirsiniz. Eğer kış temalı bir düğün yapacaksanız, neden davetiyenizde de aynı temayı kullanmayasınız? Özellikle düğün davetiyesi zarfında lazer kesim ile kar tanesi görünümü yaratılmış modeller, düğününüz ile oldukça uyumlu olacaktır. Beyaz, buz mavisi ve lacivert renkli davetiye modellerinin kış konseptini en iyi şekilde yansıtacağına emin olabilirsiniz. Temalı düğün davetiyelerine ilişkin daha fazla fikir edinmek isterseniz, makalemizi de inceleyerek, daha çok ilham alabilirsiniz.

Şehrinizde, düğün davetiyesi fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bulunduğunuz sayfa aracılığıyla, oturduğunuz yerden, Denizli’de hizmet veren davetiye firmalarını listeleyebilir, beğendiklerinizin sayfalarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca en uygun davetiye modellerini bulabilmek için, dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.