Düğün Davetiyesi

Denizli Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Merkezefendi Davetiyejim

5 TL'den az

Merkezefendi Sedef Cards - Kuş Ofset

15-20 TL

Merkezefendi Davetiye Atölyesi

10-15 TL

Merkezefendi Sim Davetiye

5 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Temaya Göre Düğün Davetiyesi Çeşitleri

Eğer düğününüz için bir tema belirlediyseniz, elbette düğün davetiyeniz de bu temaya uygun olarak seçilmelidir. Bu sayede, düğün davetiyesinden pastanıza, nikah şekerinden dekorasyona kadar düğününüzün tamamında uyumu yakalamış olursunuz. En güzel davetiyeler, düğün konseptiniz ile uyumlu olanlardır. Unutmayın, şık bir düğün detaylarda gizlidir. Düğün davetiyesi örnekleri arasında belki de en ilginç olanları şişe içerinde deniz kabukları, kum ve düğün gününüze ilişkin bilgilerin olduğu kartın yer aldığı davetilerdir. Deniz temalı bir düğün gerçekleştirecekseniz, böyle bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Vintage temalı bir düğün yapacaksanız, dantelli, aksesuar olarak hasır ip kullanılan ya da eskitme kağıt ile hazırlanan vintage modellere yönelebilirsiniz. Eğer kış temalı bir düğün yapacaksanız, neden davetiyenizde de aynı temayı kullanmayasınız? Özellikle düğün davetiyesi zarfında lazer kesim ile kar tanesi görünümü yaratılmış modeller, düğününüz ile oldukça uyumlu olacaktır. Beyaz, buz mavisi ve lacivert renkli davetiye modellerinin kış konseptini en iyi şekilde yansıtacağına emin olabilirsiniz. Temalı düğün davetiyelerine ilişkin daha fazla fikir edinmek isterseniz, makalemizi de inceleyerek, daha çok ilham alabilirsiniz.

Şehrinizde, düğün davetiyesi fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bulunduğunuz sayfa aracılığıyla, oturduğunuz yerden, Denizli’de hizmet veren davetiye firmalarını listeleyebilir, beğendiklerinizin sayfalarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca en uygun davetiye modellerini bulabilmek için, dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları