Denizli Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Denizli'nin tüm davetiye firmaları ve en güzel düğün davetiyesi modelleri Düğün.com'da! Hemen tıkla, firmaları incele ve beğendiklerinle iletişime geç!

5 firma

Davetiye Atölyesi

Merkezefendi

Davetiye Atölyesi

Davetiye Atölyesi

2-3 TL

Min. Fiyat

Özel Tasarım

Özellikler

6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Temaya Göre Düğün Davetiyesi Çeşitleri

Eğer düğününüz için bir tema belirlediyseniz, elbette düğün davetiyeniz de bu temaya uygun olarak seçilmelidir. Bu sayede, düğün davetiyesinden pastanıza, nikah şekerinden dekorasyona kadar düğününüzün tamamında uyumu yakalamış olursunuz. En güzel davetiyeler, düğün konseptiniz ile uyumlu olanlardır. Unutmayın, şık bir düğün detaylarda gizlidir. Düğün davetiyesi örnekleri arasında belki de en ilginç olanları şişe içerinde deniz kabukları, kum ve düğün gününüze ilişkin bilgilerin olduğu kartın yer aldığı davetilerdir. Deniz temalı bir düğün gerçekleştirecekseniz, böyle bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Vintage temalı bir düğün yapacaksanız, dantelli, aksesuar olarak hasır ip kullanılan ya da eskitme kağıt ile hazırlanan vintage modellere yönelebilirsiniz. Eğer kış temalı bir düğün yapacaksanız, neden davetiyenizde de aynı temayı kullanmayasınız? Özellikle düğün davetiyesi zarfında lazer kesim ile kar tanesi görünümü yaratılmış modeller, düğününüz ile oldukça uyumlu olacaktır. Beyaz, buz mavisi ve lacivert renkli davetiye modellerinin kış konseptini en iyi şekilde yansıtacağına emin olabilirsiniz. Temalı düğün davetiyelerine ilişkin daha fazla fikir edinmek isterseniz, makalemizi de inceleyerek, daha çok ilham alabilirsiniz.

Şehrinizde, düğün davetiyesi fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bulunduğunuz sayfa aracılığıyla, oturduğunuz yerden, Denizli’de hizmet veren davetiye firmalarını listeleyebilir, beğendiklerinizin sayfalarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca en uygun davetiye modellerini bulabilmek için, dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.