Nevşehir Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Aradığın ister klasik modeller olsun, ister sıra dışı tasarımlar; hayalindeki davetiyeyi Düğün.com'da bulabilirsin! Nevşehir'in tüm davetiye firmalarını ve düğün davetiyesi çeşitlerini incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Düğün davetiyenizi zamanında davetlilere dağıtarak, daha sonra strese girmekten kurtulabilirsiniz. Bunun için davetiye firmanız ile davetiyelerin düğününüze en fazla 2 ay kala size teslim etmesi konusunda anlaşmanızı öneririz. Böylece size de rahatça davetiyeleri dağıtma konusunda zaman kalır. Özellikle yaz düğünü yapacaksanız, düğüne 1,5 ay kala davetiyeleri davetlilerinize ulaştırmanız önemlidir. Buna göre konuklarınız da yaz tatili planlarını yaparak, düğününüze katılabilir. Kışın ya da baharda evlenecekseniz, düğüne 1 ay kala davetiyeleri dağıtmanız yeterli olacaktır.

Düğün Davetiyesi Sipariş Edilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğün davetiyenizi, düğününüzün konseptine göre seçmenizi öneririz. Mesela ayçiçeği konseptli bir düğün planlıyorsanız, düğün davetiyesi çeşitleri arasından ayçiçeği deseniyle süslenmiş olanı seçebilirsiniz. Kimsede olmayan, farkınızı ortaya koyacak ilginç davetiyeler arıyorsanız, şişe, klaket, plak şeklindeki farklı düğün davetiyesi tasarımları size uygun olabilir. Eğer aşkınızı anlatan, size özel bir davetiyeye sahip olmak istiyorsanız, bunun için özel tasarımcıların kapısını çalabilirsiniz. Ancak bunun için bütçenizde biraz daha fazla pay ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız. Düğün davetiyesi fiyatları pek çok başka kritere göre daha değişir. Davetiyeyi bastıracağınız kağıdın kalitesi, baskı kalitesi, kullanılan aksesuarlar, kaç adet bastıracağınız, kaligrafi gibi özel teknikler kullanılıp kullanılmayacağı ve düğün davetiye zarfı fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır.

Nevşehir’de hizmet sunan davetiye firmalarını, bu sayfa aracılığıyla listeleyebilir, kriterlerinize uygun olarak arama yapabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları