Düğün Davetiyesi

Bursa Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Orhangazi Orkide Davetiye

5 TL'den az

Osmangazi Edavetiyeci

5 TL'den az

İnegöl Genç Davetiye

5-10 TL

Osmangazi Davetiye Club

5 TL'den az

Osmangazi AreSofia

10-15 TL

Osmangazi Ulusmat

Orhangazi Davetiyejim

5 TL'den az

Nilüfer Beşiktaş Davetiye

5-10 TL

Osmangazi Sezen Davetiye

5 TL'den az

Osmangazi Davetiyecim

10-15 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Seçmenin Püf Noktaları

Unutulmaz bir düğün davetiyesi için uygulamanız gereken bazı püf noktaları vardır. Bu püf noktalarının başında düğün mekanınız ve temanızla uyumlu bir davetiye seçmek gelir. Seçtiğiniz davetiye düğününüz hakkında davetlilerinize vereceğiniz ilk ipucudur. Eğer konsept bir düğün yapmayı planlıyorsanız o zaman bunu davetiyenizin tasarımına yansıtabilirsiniz. Düğün dekorasyonunuzda balonlar kullanacaksanız, davetiyenizde balon detayları kullanmak hoş olabilir. Örneğin üzerinde “Evleniyoruz” yazan şişirilmemiş balon olan özel tasarım bir davetiye kullanabilirsiniz. Büyük bir otelin balo salonunda evlenmeyi düşünüyorsanız kaligrafi kullanılarak hazırlanan gösterişli davetiyeler tercih edebilirsiniz. Düğün davetiyenizin tasarımı dışında kullanılan yazı tipi bir o kadar önemlidir. Yazı tipinizi seçerken karışık ve küçük bir font olmamasına dikkat etmelisiniz. Davetiyenizdeki yazıların okunaklı olması için yazı rengi ve fonun bir kontrast oluşturmasına özen gösterin. Koyu renk fonlarla açık, açık renk fonlarla ise koyu yazı rengi tercih etmelisiniz. Siyah bir davetiye bastırmayı düşünüyorsanız, altın rengi metalik yazılar kullanmayı deneyebilirsiniz. Düğün ve nikahınızı ayrı yapmayı düşünüyorsanız iki ayrı davetiye bastırmayı düşünebilirsiniz. Nikahınız için daha sade, düğününüz için ise konseptinizle uyumlu özel bir davetiye kullanabilirsiniz. İki farklı davetiye bastırmak istemiyorsanız ve düğün davetlileriniz nikahınıza katılacak konuklardan farklılık gösteriyorsa, düğüne katılacak olan misafirlerinizin davetiyelerine düğün bilgilerinin olduğu bir düğün kartı koyabilirsiniz. Düğün, nişan ya da kına davetiyesi bastırabileceğiniz Bursa davetiye firmalarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak davetiye fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa’da Davetiye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bursa’da düğün davetiyeniz için firma seçerken öncelikle yapmış oldukları tasarımlara bakmalısınız. Sizin zevkinize uygun davetiye tasarımları yapıyorlar mı? Hazır modellerinin yanı sıra özel tasarımları da başarılı mı? Bu soruları sormalı ve yaptıkları örnekleri incelemelisiniz. Eğer davetiyenizde size özel bir çizim olmasını istiyorsanız Bursa’daki davetiye firmalarına bunu sormalısınız. Çizim yapan çalışanları veya anlaşmalı oldukları çizerler var mı? Siz dışarıdan çizim yaptırırsanız bunu davetiye modeline ekleyebilirler mi? Firmanın davetiyeleri ne kadar sürede teslim edeceği de bir diğer önemli konu. Çünkü davetiyelerinizi en geç düğününüze bir ay kala dağıtmalısınız. Firmanız davetiyeleri geç gönderirse bu sizin için büyük bir problem oluşturabilir. O yüzden zamanında teslimat konusunda firma ile teyitleşmelisiniz. Bursa’daki davetiye firmalarının birçoğu yaptıkları çalışmaları önceden çiftlere gönderip, onay aldıktan sonra basımını yapar. Siz de görüştüğünüz firmalara bu detayı sormalısınız. Sonuçta davetiyeniz basılmadan önce son halini görmeniz gerekir. Firmanın davetiyelerde kullandığı kağıtların kalitelerini öğrenmelisiniz. Size çok başarılı bir tasarım yapabilirler. Ancak kullandıkları kağıdın kalitesi kötüyse veya kağıt inceyse tasarım da kötü görünecektir. O nedenle istediğiniz kağıdı özellikle belirtmelisiniz.

Bursa’daki Davetiye Firmalarının Fiyatları Nelerdir?

Bursa’daki davetiye firmalarının verdikleri fiyatlar sizin talebinize göre değişiklik gösterir. Özel tasarım yaptıracaksanız hazır modellere göre daha fazla ücret ödemeniz gerekecektir. Kaç adet davetiye bastıracağınız da fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Davetiye sayısı artıkça birim fiyatı düşer. Adedin yanı sıra davetiyenizi bastıracağınız ebat da önemlidir. Davetiyenin ebadı küçüldükçe fiyatında da azalma olur. Ancak özel makineyle kesilecek farklı geometrik şekillerde davetiyeler istiyorsanız küçük ebatta olsa bile fiyatı yüksek olacaktır. Düğün davetiyenizde aksesuar kullanılmasını istiyorsanız firmanızla bunu görüşmelisiniz. İp, kurdele gibi aksesuarlar için davetiye fiyatına ek ücret talep edilebilir. Davetiyenizin basılmasını istediğiniz kağıdın cinsi de fiyatı etkiler. İnce bir kağıt ile kalın kağıt arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Bazı çiftler davetiyelerine retro bir hava kazandırmak için gömme denilen baskı türünün kullanılmasını isteyebiliyorlar. Bursa’daki davetiye firmalarının bazıları da ekstra ücret talep ederek bu baskı türünü yapabilmektedir. Bunun dışında altın varak şeklinde baskı seçenekleri de var. Bunların işçiliği zor olduğu için maliyeti de yüksek olur. Davetiyenizin zarfının standart olmasını isterseniz firmadan en uygun fiyatı alabilirsiniz. Ancak kraft kağıtlarla yapılan veya farklı desenlere sahip olan zarflar talep ediyorsanız fiyatta değişiklikler olacaktır.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları