Bursa Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Birbirinden farklı bir çok çeşit ve modeli bulacağın Bursa davetiye firmaları Düğün.com'da! Düğün davetiyesi firmalarını incele, beğendiklerinden hemen teklif al!


8 Firma listeleniyor

Düğün Davetiyesi için planladığın yaklaşık bütçe nedir?
Diğer Firmalar

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları

Düğün Davetiyesi Seçmenin Püf Noktaları

Unutulmaz bir düğün davetiyesi için uygulamanız gereken bazı püf noktaları vardır. Bu püf noktalarının başında düğün mekanınız ve temanızla uyumlu bir davetiye seçmek gelir. Seçtiğiniz davetiye düğününüz hakkında davetlilerinize vereceğiniz ilk ipucudur. Eğer konsept bir düğün yapmayı planlıyorsanız o zaman bunu davetiyenizin tasarımına yansıtabilirsiniz. Düğün dekorasyonunuzda balonlar kullanacaksanız, davetiyenizde balon detayları kullanmak hoş olabilir. Örneğin üzerinde “Evleniyoruz” yazan şişirilmemiş balon olan özel tasarım bir davetiye kullanabilirsiniz. Büyük bir otelin balo salonunda evlenmeyi düşünüyorsanız kaligrafi kullanılarak hazırlanan gösterişli davetiyeler tercih edebilirsiniz.

Düğün davetiyenizin tasarımı dışında kullanılan yazı tipi bir o kadar önemlidir. Yazı tipinizi seçerken karışık ve küçük bir font olmamasına dikkat etmelisiniz. Davetiyenizdeki yazıların okunaklı olması için yazı rengi ve fonun bir kontrast oluşturmasına özen gösterin. Koyu renk fonlarla açık, açık renk fonlarla ise koyu yazı rengi tercih etmelisiniz. Siyah bir davetiye bastırmayı düşünüyorsanız, altın rengi metalik yazılar kullanmayı deneyebilirsiniz.

Düğün ve nikahınızı ayrı yapmayı düşünüyorsanız iki ayrı davetiye bastırmayı düşünebilirsiniz. Nikahınız için daha sade, düğününüz için ise konseptinizle uyumlu özel bir davetiye kullanabilirsiniz. İki farklı davetiye bastırmak istemiyorsanız ve düğün davetlileriniz nikahınıza katılacak konuklardan farklılık gösteriyorsa, düğüne katılacak olan misafirlerinizin davetiyelerine düğün bilgilerinin olduğu bir düğün kartı koyabilirsiniz.

Düğün, nişan ya da kına davetiyesi bastırabileceğiniz Bursa davetiye firmalarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak davetiye fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.