Restoranlar

Samimi ve eğlenceli bir restoran düğünü için doğru adrestesin. En son düğün trendleri, uzmanlardan tavsiyeler, şehrindeki tüm yemekli düğün mekanları ve özel indirimler Düğün.com'da.

Vitrindeki Restoranlar Firmaları

Restoran düğünleri için en güzel alternatifler

Restoran Düğünü İndirimleri

Restoran düğünü mü planlıyorsun? Düğün.com'a özel kampanyaları incele, indirimli restoran düğün fiyatlarına göz at, fırsatları kaçırma!

Paella Davet
Üyelere
Özel Fiyat
118 6 15
Paella Davet

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

190.000 TL Fiyat Al

Nanna Restaurant
Hediye
23 1 15
Nanna Restaurant

Düğün Com Çiftlerine Özel Canlı Müzik Orkestra Hediyedir !

Kanlıca Paysage
Üyelere
Özel Fiyat
52 2 8
Kanlıca Paysage

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

1.200 TL Fiyat Al

Kalamış Paysage
Hediye
77 2 9
Kalamış Paysage

Ocak Ayı Sonuna Kadar Yapılan Sözleşmelerde Standart Süsleme Hediye !

Şehrindeki Firmalar

Düğünün için ihtiyaç duyduğun tüm kategorilerde firmaları bul, ilham al, düğününü kolayca planla!

Bu Kategoride Öne Çıkan Çift Yorumları

Nil & Atilla

Düğün Tarihi: 27.08.2022

Teos Kınalıada

İstanbul

Ben her şey için çok teşekkür ediyorum. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın derdi hep ananem, bu öne...

DEVAMI

Soner

Düğün Tarihi: 04.06.2022

Kanlıca Paysage

İstanbul

Boğazın en güzel yerinde muhteşem manzarası ve ağaçlar içinde düğün , nişan için ideal mekan servis...

DEVAMI

Ali

Düğün Tarihi: 17.07.2022

Kanlıca Paysage

İstanbul

Muhteşem bir manzara Boğaz ayaklar altında mekan süper benim çok hoşuma gitti özellikle müdürleri Si...

DEVAMI

Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular


Düğün.com’un Restoran Düğünleri Önerileri

Evlenmeye karar verdiniz ve düğün mekanı mı arıyorsunuz? Eğer yemekli bir düğün yapmak ve tüm ailenizle mükemmel bir kutlama yapmak istiyorsanız ama balo salonları veya otel davetleri size göre değilse bir önerimiz var; restoran düğünleri!

Restoran düğünlerinin avantajlarından en önemlisi yemekli düğün konseptinde kesintisiz ve profesyonel hizmet tecrübelerinin oluşudur. Beğendiğiniz mekanlarda yemekli düğün yapabilmek için organizasyon firmaları veya catering şirketleri ile uğraşmak istemiyorsanız restoranlar tam aradığınız düğün mekanları. Üstelik Düğün. com’da yemekli düğün tecrübesi en fazla olan restoranları kolayca bulabilirsiniz.

Restoranlarda düğün yapmanın en büyük avantajı alacağınız yemek hizmetinde yemeklerinizin tazeliği ve servisin gecikmeyip misafirlerinizin memnun olacağı olsa da alında mevsim avantajlarına da sahip oluşu ekstra özelliklerinden. Eğer bir kış düğünü planlıyorsanız balo salonları yerine hem daha uygun fiyata hem de zarif ve şık restoranları tercih etmeniz yerinde olacaktır. Üstelik istediğiniz kış düğünü için Düğün.com indirimlerinden yararlanabileceğinizi de unutmayın!

Örneğin; kış düğünlerinde bahçe düğünü veya tekne düğünü yapmak hava muhalefeti yüzünden imkansız olacaktır. Ancak eşsiz mavi bir manzara eşliğinde boğazda düğün yapmak istiyorsanız deniz kenarında bir restoran bu dileğinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bu sayede hem mevsim koşullarından etkilenmemiş hem de dilediğiniz kutlamayı yapmış olacaksınız. Düğün restoranları sayfamızda boğazda düğün yapabileceğiniz restoranlar sizi bekliyor.

Şehrinizin en iyi düğün restoranlarını nereden bulacağınız konusunda telaş etmenize ise hiç gerek yok çünkü Düğün.com sizler için tüm araştırmayı yaptı. Örneğin; İstanbul yemekli düğün mekanları arasından ister boğazda kış düğünü için ister havuz başında bir yaz düğünü için aradığınız yemekli mekanı kolayca bulabilirsiniz.

Tüm Kategoriler


Tüm Şehirler Restoran Düğünleri