Düğün Davetiyesi

Muğla Düğün Davetiyesi - Kaligrafi

Merkez Boutique.D'lara

10-15 TL

Bodrum Sevgi Matbaası

5-10 TL

Merkez Sim Davetiye

5 TL'den az

Merkez Karya Davetiye

5 TL'den az

Bodrum Muğla Ege Matbaa

5-10 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

Düğün davetiyenizi ne zaman dağıtmanız gerektiği konusunda kafanızda soru işareti olabilir. Bu konuda size tavsiyemiz, düğün hazırlıklarınız sırasında, davetiyelerin davetlilere zamanında ulaşabilmesi ve sizin de boşuna stres yaşamamanız için, düğün gününüzden en az 2 ay öncesinde davetiyelerin elinizde olmasıdır. Davetiye firmanızla baştan anlaşmanızı bu şekilde yaparsanız, daha sonrasında sorun yaşamazsınız. Davetiyeler sizin elinize ulaştıktan sonra ortalama 2 hafta içerisinde dağıtılırsa, konuklarınıza da önceden plan yapma olanağı sağlarsınız. Özellikle yaz düğünü yapacak çiftler düğünlerinden 1,5 ay öncesinde davetiyelerini dağıtmaya özen göstermelidir. Aksi takdirde, düğününüz davetlilerinizin tatil planları ile çakışabilir. Kış ya da bahar düğünü yapacaksanız düğüne 1 ay kala davetiyeleri dağıtmanız yeterli olacaktır.

Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Düğününüzde davetiyeniz ile fark yaratmak istiyorsanız, aşkınızı farklı bir şekilde davetlilerinize anlatacak olan ilginç davetiyeler size göre olabilir. Farklı düğün davetiyesi tasarımları için şehrinizdeki butik davetiye tasarımcılarını tercih edebilirsiniz. Düğün davetiyesi çeşitleri arasında kaligrafiye yer verilen modeller oldukça şık duruyor. Siz de ister davetiyenizin içinde ister zarfında bu güzel yazı sanatından faydalanabilirsiniz. Bunun için kaligrafi ustalarının kapısını çalmanız gerekecek. Davetiyede kaligrafi kullanmaya karar vermeden önce, bu tarz modellerin yoğun bir el işçiliği gerektirdiği için, maliyetli olduğunu göz önünde bulundurmalı ve bütçenize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Aradığınız özelliklere sahip davetiye modellerine ulaşabilmek ve düğün davetiyesi fiyatları hakkında fikir edinebilmek için bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Şehrinizdeki davetiye firmalarını kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları