Düğün Davetiyesi İstanbul

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye

4,8
0212 963 26 98
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  10-15 TL

En Popüler Yorum

Sinan & Sinan

Düğün Tarihi: 15.12.2026

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 4,0

Çok mantıklı ve pratik. Herkesin dikkatini çekiyor. Nişanlımla beraber 4 fotoğrafımızı ve davetli listesini gönderdik bize çok sevimli bir taslak video hazırladılar. Sonrasında 850 kısa videomuz 1 günde hazır oldu. Gönderme işi bize ait. Çok başarılı. Teşekkürler

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye Hakkında

Csexpert Teknoloji olarak, yazılım alanında 25 yıllık bir deneyime sahip olan üst düzey yazılımcılardan oluşan bir yazılım firmasıyız. Kişiselleştirilmiş video platformumuz sayesinde, sizin veya bizim hazırladığımız herhangi bir davet videosunu alıcının özel tercihlerine göre uyarlayarak kişiye özel hale getiriyoruz. Böylece aynı davet videosunu yüzlerce hatta binlerce farklı alıcıya özel bir şekilde hitap eden videolar olarak hazırlayıp sizlere teslim ediyoruz. İstanbul davetiyecilerine yenilikçi yaklaşımımızla bambaşka bir boyut kazandırıyoruz.

Deneyim
Csexpert Teknoloji, bilişim sektöründe 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan bir firma olarak öncü ve güvenilir bir konumda yer alıyor. Ekip, toplamda 17 yetenekli ve uzman kişiden oluşuyor. Bu özverili kadro, yazılım alanında uzmanlaşmış 9 kişilik bir ekip, mobil tasarım konusunda uzmanlaşmış 1 kişi, teknik destek ve altyapı çalışmalarında görevli olan 3 kişilik bir ekip ve müşteri ilişkilerini güçlü bir şekilde yöneten 4 kişilik bir satış ekibinden oluşuyor.

Hizmetler
Csexpert Teknoloji, kendine ait Vidrange kişiselleştirilmiş video platformunu kullanarak yaratıcı ve etkileyici ürünler oluşturan öncü bir yazılım firmasıdır. Ürünlerimizi, hedef kitlenize dikkat çekici bir şekilde ulaştırmak için SMS ve e-posta gibi etkili iletişim kanallarını kullanarak sizlere iletiyoruz. Müşterilerimize, iş ortaklarına ve diğer paydaşlara yönelik farklı konseptlerde videolar hazırlama becerimiz sayesinde sıradışı deneyimler sunuyoruz.

Geniş bir yelpazede özelleştirilmiş video hizmetleri sunmaktadır. Video davetiyelerin yanı sıra, müşterilerimize özel ürün tanıtımları, kutlama ve tebrik videoları, etkileyici promosyonlar ve eğitim materyalleri gibi çeşitli alanlarda kişiselleştirilmiş videolar hazırlıyoruz. Yaratıcı ve güncel yöntemler kullanarak, istenilen fotoğraf ve müzik gibi öğeleri videolara entegre ederek benzersiz ve özel deneyimler sunuyoruz. İstanbul düğün davetiye firmaları arasında özgün tasarımlarımızla dikkat çekiyoruz.

Çevre dostu bir yaklaşım benimsemekteyiz ve davetiyeler konusunda kağıt israfını önlemek için yeni nesil bir format tercih ediyoruz. Yenilikçi teknolojilerimiz sayesinde, davetiyeler artık ölümsüzleşiyor ve dijital olarak kalıcı hale geliyor. Bu da özel günlerinizi akılda kalıcı kılmak için etkili bir yöntem sunuyor. Dijital davetiyelerin sunduğu esneklik sayesinde, çeşitlilik de artmış oluyor. Csexpert Kişiselleştirilmiş Video İstanbul düğün davetiye fiyatları için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup butona tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Ben ve Ekibim Yazılım konusundaki tecrübemizin bir ürünü olan... devam 

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 26 98

 • Adres::

  Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3A çankaya ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye Yol Haritası

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye Yorumları (10)

4,8

Kalite

Personel

İletişim

Sinan & Sinan

Düğün Tarihi: 15.12.2026

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 4,0

Çok mantıklı ve pratik. Herkesin dikkatini çekiyor. Nişanlımla beraber 4 fotoğrafımızı ve davetli listesini gönderdik bize çok sevimli bir taslak video hazırladılar. Sonrasında 850 kısa videomuz 1 günde hazır oldu. Gönderme işi bize ait. Çok başarılı. Teşekkürler

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye

Teşekkür ederiz. Memnun olmanız bizi çok mutlu etti

Serap & Kazım

Düğün Tarihi: 09.09.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kesinlikle daha ekonomik. Kağıt yok zarf yok, yerine ulaştı mı, ulaşmadı mı gibi bir kaygı yok. Çok kolay liste verip videoları alıyorsunuz.(isterseniz fotoğraf video da verebiliyorsunuz). Ayrıca çok güzel tasarımlar, bize 3 farklı alternatif sunuldu iki farklı tasarım için anlaştık, gençler ve... devam 

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye

Teşekkürler Serap hanım. Mutluluklar dileriz şimdiden

Nurdan & Serkan

Düğün Tarihi: 02.10.2023


Firma çok ilgili, bütün sorularımıza itina ile cevap verdiler, olabildiğince yardımcı oluyorlar. Hizmet kalitesi çok iyi ve hızlı.

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye

Teşekkür ederiz. Mutluluklar

Özlem & Çetin

Düğün Tarihi: 03.09.2023

Düğünümüz Eylül ayında geç kalmamak için davet konusunu erken çözmek istedik. Bizden istedikleri davetli listesini biz 3 günde hazırladık ,video davetiyelerini ise bize 2 günde hazırlayıp ilettiler. Hız için teşekkürler. Ayrıca 3 alternatifli videoların hepsi çok güzeldi karar vermekte zorlandık

Bilge & Nedim

Düğün Tarihi: 02.09.2023

Videoları yapan arkadaşlar çok ilgili. Davetli listesi hazır ise kimse düşünmesin. Ayrıca listede eksik olursa daha sonradan o konuda da destek oluyorlar. Tavsiye edilir.

Gözde & Berat

Düğün Tarihi: 26.08.2023

Teşekkür ederiz. Hazırlanılan videoları çok beğendik. Her davetlinin kendi adı ile sesleniyor müthiş. Davetlilerde çok beğendi. Bizce gelecekte bütün davetiyeler böyle olacak. Çok zahmetsiz, çok eğlenceli ve yenilikçi.

Aysel & Ferdi

Düğün Tarihi: 18.08.2023

Biz nişan için ayrı düğün için ayrı videolar istedik. Her ikisi de çok güzeldi. Kalıcı birer davetiye oluyor. Bizim listemizi hazırlamamız biraz uzun sürdü çok fazla davetli olduğu için. Davetli listesine bir de kendi ismimizi ekledik, hatıra olsun diye. Memnun kaldık teşekkür ederiz.

Esra & Alparslan

Düğün Tarihi: 13.08.2023


Harika bir davet yöntemi. Kağıt ile uğraşmaktan binlerce kat daha faydalı. İstediğinizi söylüyorsunuz alternatiflerden birini seçip sipariş geçiyorsunuz. Kısa süre içinde istediğiniz kadar video davetiye elinizde size sadece whatsapp üzerinden iletmek kalıyor. Teşekkürler

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye

Teşekkür eder mutluluklar dileriz

Esra & Turhan

Düğün Tarihi: 12.08.2023

Tüm çiftlere tavsiye ederim. Kağıt konusundan, yazma sorunundan, zarflama sorunundan ve dağıtma sorunundan kurtarıyor. Üstelik çok sempatik videolar hazırlanabiliyor. Videolarımızı 3 gün içinde indirdik ve sadece whatsapp üzerinden arkadaşlarımıza gönderdik. Herşey çok kolay oldu.

Zehra & Furkan

Düğün Tarihi: 05.08.2023


İlgi ve yardımınız için teşekkür ederim. Nişan için davetiye bastırmak yerine 300 video hazırladık. Çok hızlı teslimat. Görenlerden harika tepkiler alıyoruz. Tekrar teşekkürler

Csexpert Kişiselleşmiş Video Davetiye

Teşekkür eder mutluluklar dileriz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.