Düğün Davetiyesi

Kocaeli Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Gebze Artı Tanıtım

10-15 TL

İzmit Davetiyejim

5 TL'den az

İzmit Boutique.D'lara

5-10 TL

İzmit Paprika Design

15-20 TL

İzmit Sim Davetiye

5 TL'den az

Başiskele Gelincik Tasarım

5-10 TL

Başiskele Koza Davetiye

5 TL'den az

İzmit Orkide Davetiye

5 TL'den az

Darıca Mert Davetiye

5 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Seçmenin Püf Noktaları

Unutulmaz bir düğün davetiyesi için göz önünde bulundurmanız gereken bazı püf noktaları vardır. Bu püf noktalarının başında, düğün davetiyesi tasarımları arasından düğün temanıza ve mekanınıza uygun bir seçim yapmak geliyor. Davetiyeniz düğününüz hakkında misafirlerinize verdiğiniz ilk ipucudur. Bu yüzden eğer konsept bir düğün yapmayı düşünüyorsanız konseptinizin izlerini barındıran bir tercih yapmanız hoş olabilir. Örneğin kır düğünü mekanında balon konseptli bir düğün düşünüyorsanız suluboya efekti kullanılarak balon motifli bir davetiye yaptırabilirsiniz. Farklı materyallerin kullanıldığı ilginç davetiyeler hoşunuza gidiyorsa üzerinde “Evleniyoruz!” yazan şişirilmemiş balon bulunan bir model tercih edebilirsiniz. Gösterişli bir düğün hayal ediyorsanız kaligrafi kullanılan lüks düğün davetiyesi modelleri tam size göre olabilir.

Davetiyenin tasarımı dışında kullanılan font da büyük önem taşır. Misafirlerinize düğününüz hakkında bilgi verdiğiniz yazıların anlaşılması için okunaklı font ve fazla küçük olmayan bir punto tercih etmelisiniz. Yazı renginizi seçerken davetiyenin zemini ile kontrast oluşturacak bir ton seçmenizi öneririz. Açık renk davetiyelerle koyu; koyu renk davetiyelerle ise açık tonlar kullanmalısınız. Bu şekilde davetiyeniz daha okunaklı olacaktır.

Kocaeli’de Düğün Davetiyesi Nereden Alınır?

Kocaeli’deki en güzel davetiyeler için bu sayfadaki firmaları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Davetiyenize karar vermeden önce farklı alternatiflere göz atmanızı öneririz. Düğün davetiyesi çeşitleri için Düğün Davetiye Modelleri galerilerimize bakmayı unutmayın.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları