Düğün Davetiyesi İstanbul

Baştürk Davetiye

  • Min. Fiyat
    5-10 TL

Baştürk Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Baştürk Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Baştürk Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Menu basımı

Baştürk Davetiye Hakkında

Baştürk Davetiye olarak, matbaa sektöründeki 34 yıllık köklü deneyimimizle öne çıkıyoruz. Başlangıçta matbaa olarak adım attığımız sektörde, zaman içinde davetiye alanında da uzmanlaşarak faaliyet göstermeye başladık. Değişen ve gelişen trendlere ayak uydurarak sektördeki varlığımızı sürdürerek, eski ve köklü geçmişiyle sektördeki saygın konumumuzu sağlamlaştırdık. Tecrübemiz ve kalitemizle İstanbul düğün davetiye firmaları arasında fark yaratıyoruz.

Deneyim
Davetiye sektöründe sadece öncü bir konum elde etmekle kalmayıp, aynı zamanda 34 yıldır gerçekleştirdiğimiz çeşitli projelerle de adımızı duyurduk. Firma ekibimiz, toplamda 4 aktif üyeden oluşuyor. Bu ekip, içinde grafik tasarımcıdan baskı ekibine ve kesim atölyesindeki uzmanlara kadar farklı becerilere sahip bireyleri barındırıyor. Her bir ekip üyemiz, kendi alanındaki görevi büyük bir özen ve özveriyle yerine getirerek, ortaya kaliteli işler çıkarmamıza olanak sağlıyor.

Hizmetler
Mevcut durumda düğünlerden çeşitli davetlere kadar geniş bir yelpazede davetiye üretimi gerçekleştiren firmamız, 2 TL'den başlayarak 150 TL'ye kadar farklı fiyat aralıklarında davetiye arayışında olanlar için en ideal çözümü sunuyor. Her tarza ve kalite beklentisine hitap eden geniş ürün yelpazemiz ile herkesin tercihlerine uygun davetiye tasarımları sunuyoruz. Sunduğumuz her model, farklı kalite ve tasarım seçenekleriyle erişilebilir nitelikte olup, müşterilerimize geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz.

Ek Hizmetler
Firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerine katolog, masa kartı, kutu tasarımları, karton standlar ve her türlü baskı ihtiyacında öncü bir çözüm sunuyor. Uzman ekibimiz ve deneyimli tasarımcılarımız, her proje için özgün ve etkileyici tasarımlar oluşturarak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor. Gelişmiş üretim teknolojileri sayesinde, her aşamada kaliteden ödün vermeden çeşitli ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizle kalitemizi gösteriyor İstanbul düğün davetiyesinde öne çıkıyoruz.

Çiftler, her bütçeye ve her tarza uygun geniş bir ürün yelpazesi sunan bir firmadan hizmet almak istiyorlarsa, tercihlerini bizden yana kullanabilirler. Davetiye ve baskı alanındaki her türlü ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilecekleri deneyimli bir firmayız. Fiyatlarımız her zaman cazip kampanyalar ve güncel seçeneklerle destekleniyor. İstanbul düğün davetiye fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup butona tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Esenevler mh. Cengiz topel cd. 110/b Ümraniye/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Baştürk Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.